Home / Aktualności / Instrukcja obsługi pojazdu Scania w Twoim telefonie 

Instrukcja obsługi pojazdu Scania w Twoim telefonie 

„Przewodnik kierowcy Scania” to aplikacja pełniąca funkcję cyfrowej instrukcji pojazdu Scania. Można ją bezpłatnie pobrać na systemy operacyjne Android oraz iOS i korzystać z jej funkcji w trybie offline. Narzędzie jest dostępne w języku polskim.

„Przewodnik kierowcy Scania” to cyfrowy niezbędnik dla każdego użytkownika pojazdu Scania. Aplikacja jest łatwa w użyciu oraz bardzo intuicyjna. Zawarte w niej treści zostały podzielone na rozdziały tematyczne związane m.in. z otoczeniem kierowcy, bezpieczeństwem, czy załadunkiem i rozładunkiem. Dzięki funkcji wyszukiwania po haśle użytkownik może w prosty i szybki sposób znaleźć opis danego rozwiązania. Wbudowana biblioteka symboli graficznych mogących pojawić się na desce rozdzielczej jest doskonałym uzupełnieniem treści poszczególnych rozdziałów instrukcji – komentuje Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

Aby korzystać z aplikacji użytkownik powinien wpisać numer podwozia swojego pojazdu, bez względu na to, czy pojazd należy do nowej, czy poprzedniej generacji, pojazdów Scania. Dzięki temu zyskuje dostęp do podręcznika z zestawem kompleksowych informacji dopasowanych do danego pojazdu. W zależności od wybranego języka instalacji podręczniki przechowywane w aplikacji dostępne są w jednym z ok.30 języków.

Z aplikacji można korzystać nawet bez dostępu do sieci internetowej, pozwala też ona na stworzenie biblioteki podręczników dla kilku pojazdów przechowywanej na jednym urządzeniu.

Dostęp do aplikacji w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scania.driversguide&gl=PL

Dostęp do aplikacji w App Store: https://apps.apple.com/tt/app/scania-drivers-guide/id1497541309

Check Also

Przewoźniku dopilnuj nowego obowiązku, jeśli nie chcesz stracić zezwolenia na wykonywanie zawodu

Pakiet mobilności ponownie o sobie przypomina. Zgodnie ze zmianami w ustawie o transporcie drogowym, przewoźnicy …

Mega Darkmarket Site