Home / Aktualności / Iveco Daily z nagrodą magazynu Trade Van Driver

Iveco Daily z nagrodą magazynu Trade Van Driver

IVECO Daily został wybrany przez eksperckie jury magazynu złożone z dziennikarzy, a także głosami czytelników, którzy wykorzystują lekkie pojazdy użytkowe w prowadzonej działalności gospodarczej. Jurorzy tak uzasadnili swój werdykt: „Użytkownicy oczekujący wytrzymałego pojazdu do ciężkiej pracy w tej kategorii wagowej popełniliby poważny błąd, nie biorąc pod uwagę Daily. Samochód zbudowany jest na solidnej ramie, dzięki temu sprawia wrażenie, jakby został wykuty z jednego bloku metalu. Tak też można scharakteryzować jakość jego wykonania. Jest dostępny w ogromnej liczbie wariantów i konfiguracji, a żaden inny producent nie ma nawet zbliżonej oferty w tym segmencie”.

IVECO Daily wykorzystuje swoje tradycyjne atuty, wyróżniając się osiągami i dobrymi parametrami ekologicznymi, którym towarzyszy umiarkowane zużycie paliwa oraz niski całkowity koszt posiadania. Dla klienta oznacza to korzyści pod względem poprawy efektywności i rentowności. Dzięki zawieszeniu typowemu dla pojazdów ciężarowych i mocnym silnikom, Daily z powodzeniem poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami transportowymi, oferując przy tym dużo komfortu i najlepsze wrażenia z jazdy.

Poszczególne wersje Daily zostały zaprojektowane w sposób, który „zmieni Twoją perspektywę biznesową” — wyznaczają nowe standardy pracy za kierownicą i są wyposażone w rozwiązania z pogranicza jazdy autonomicznej oraz udoskonalenia z zakresu bezpieczeństwa. Pełna gama zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę umożliwia mu skoncentrowanie się na pracy wymagającej coraz większej podzielności uwagi, a także poprawia bezpieczeństwo. Funkcje takie jak zaawansowany asystent hamowania awaryjnego (AEBS), City Brake PRO, Queue Assist, aktywny tempomat i ProActive Lane Keeping Assist ograniczają ryzyko wypadku na autostradzie i ruchliwych ulicach miasta oraz uwalniają od stresu związanego z jazdą w korkach.

Daily podnosi poprzeczkę także w kwestii opcji łączności, oferując szereg usług, których pakiet można precyzyjnie dostosować do specyfiki eksploatacji pojazdu, potrzeb firmy oraz jego użytkownika. Są to między innymi takie usługi, jak proaktywna diagnostyka i działania prewencyjne, czy innowacyjna zdalna pomoc drogowa, których celem jest maksymalizacja dyspozycyjności pojazdu i optymalizacja wizyt w warsztacie. Daily oferuje także rozwiązania z zakresu telematyki, które pomagają kierowcom-właścicielom oraz menedżerom floty w optymalizacji efektywności, dostarczając analiz osiągów i zużycia paliwa, jak również zaleceń dotyczących poprawy tych parametrów. Dane odbierane z Daily w czasie rzeczywistym umożliwiają IVECO opracowywanie nowych spersonalizowanych ofert finansowych, idealnie dopasowanych do specyfiki użytkowania pojazdu.

Dzięki solidnej konstrukcji, zaawansowanym i podnoszącym efektywność funkcjom i usługom, niskiemu całkowitemu kosztowi posiadania oraz wyjątkowej funkcjonalności Daily jest doskonałym partnerem dla firm w czasie odmrażania gospodarki.

„Cieszymy się z otrzymanej nagrody za najlepszy pojazd w kategorii od 3,5 do 7,5 tony. Magazyn Trade Van Driver szczyci się tym, że prezentuje prawdziwe opinie i odczucia swoich czytelników. Bardzo istotny jest również fakt, że w jury reprezentowani byli klienci i faktyczni użytkownicy pojazdów” – powiedział Sascha Kaehne, dyrektor zarządzający IVECO w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Daily jest dostępny jako furgon (także częściowo przeszklony) oraz podwozie z kabiną (pojedynczą lub załogową). Dla użytkowników realizujących najtrudniejsze zadania transportowe w terenie przygotowano również specjalną wersję 4×4.

Najbardziej ekologiczne silniki Diesla oraz warianty zasilane sprężonym gazem ziemnym (CNG/Bio‑CNG) są przejawem zaangażowania IVECO na rzecz innowacyjnych i oszczędnych rozwiązań transportowych opartych na alternatywnych paliwach, wzmacniając pozycję marki na rynku jako prawdziwego partnera zrównoważonego transportu.

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site