Home / Aktualności / Nowa myjnia Shell dla ciężarówek w Jędrzychowicach

Nowa myjnia Shell dla ciężarówek w Jędrzychowicach

Na terenie stacji Shell w Jędrzychowicach otwarta została jedna z najnowocześniejszych myjni w Polsce. Dedykowana jest samochodom ciężarowym, dostawczym oraz autobusom. Dzięki niej kierowcy przejeżdżający szlakiem tranzytowym z polski do Niemiec będą mogli zadbać o czystość swojego pojazdu, a podczas mycia odpocząć i kupić na stacji ciepły posiłek na wynos.

Czysty pojazd to wizytówka firmy transportowej, dlatego otwarcie nowej myjni ma istotne znaczenie dla przewoźników, których trasa przebiega przez zachodnią granicę. Utrzymanie pojazdu w czystości to jednak nie tylko kwestia estetyki, ale obowiązek kierowcy, który jest regulowany przepisami prawnymi. Za nieprzestrzeganie ich w Polsce można zapłacić nawet 500 zł mandatu, a w Niemczech ok. 30 euro.
Korzystanie z myjni Shell gwarantuje utrzymanie pojazdu w czystości i zastosowanie przy tym ekologicznych rozwiązań tj. ponowne wykorzystanie części wody w procesie mycia. Stosowane do czyszczenia środki chemiczne są delikatne dla lakieru, a jednocześnie bezwzględne dla brudu. Nowo powstała myjnia oferuje trzy hale usługowe, pomieszczenie, w którym kierowcy mogą obserwować czyszczenie swojego auta na monitorze oraz dedykowane miejsce parkingowe dla klientów. To jedna z najnowocześniejszych i najlepiej zaopatrzonych technicznie lokalizacja w tej części polski, gdzie wykwalifikowana kadra dba o najwyższą jakość usług i sprawne mycie pojazdu.
Kierowcy samochodów ciężarowych, dostawczych czy autobusów mogą skorzystać z usługi mycia całego pojazdu i podwozia, pielęgnacji opon i nałożenia niewidzialnej wycieraczki. Aplikacja aktywnej piany i wosku jest bezpłatna. Do 30 listopada 2020 r. Na myjni w Jędrzychowicach obowiązuje promocja, dzięki której piąte mycie jest o 50% tańsze, a dziesiąte gratis. Dodatkowo na stacji Shell w Jędrzychowicach można kupić na wynos przekąski i napoje z szerokiej oferty gastronomicznej deli by Shell, a w każdy wtorek zatankować paliwo Shell v-power za cenę paliw podstawowych*.

*oferta dotyczy wybranych stacji Shell. Oferta nie dotyczy paliwa Shell V-Power Racing. Oferta obowiązuje we wszystkie wtorki i czwartki, aż do odwołania i dotyczy tankowań maksymalnie do 100 litrów paliwa

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site