Home / Aktualności / Volkswagen Poznań – pracodawca w Polsce

Volkswagen Poznań – pracodawca w Polsce

Randstad Employer Brand Research to kompleksowe badanie atrakcyjności pracodawców, które w tym roku przeprowadzone zostało w Polsce po raz 10 i objęło 6300 respondentów. W tegorocznej edycji Spółka Volkswagen Poznań znalazła się w gronie najwyżej ocenionych pracodawców i zajęła 6. pozycję wśród 150 największych podmiotów w kraju. Zdaniem osób uczestniczących w badaniu Volkswagen Poznań to pracodawca dający możliwość pracy w nowoczesnym środowisku, cieszący się dobrą reputacją i oferujący atrakcyjne wynagrodzenie, benefity i możliwości rozwoju zawodowego swoim pracownikom.

„Przyznana statuetka to dla nas ogromny powód do dumy. Wiele wysiłku każdego dnia wkładamy w to, aby naszym pracownikom stworzyć najlepsze warunki do pracy, możliwość rozwoju kompetencji, dbając przy tym o ich satysfakcję finansową. Nasi ludzie, są dla nas najważniejsi, dlatego także do kwestii zdrowia i bezpieczeństwa podchodzimy bezkompromisowo. Każdy z nas rozpoczynając karierę zawodową marzył o tym aby pracować z najlepszymi i dla najlepszych. Bardzo cieszę się, że Volkswagen Poznań po raz kolejny znalazł się w czołówce najatrakcyjniejszych, najlepszych pracodawców w naszym kraju.” mówi Jolanta Musielak Członek Zarządu ds. Personalnych i organizacji Volkswagen Poznań i dodaje „Obecna, trudna dla wielu branż sytuacja związana z pandemią koronawirusa stawia przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. W dobie kryzysu najważniejszym, ale i najtrudniejszym zadaniem dla przedsiębiorców, pracodawców staje się zrównoważony rozwój, a wraz z nim walka o przyszłość i stabilność – tak ekonomiczną jak i społeczną.

W gronie najlepszej dziesiątki pracodawców w Polsce poza Volkswagen Poznań znalazły się także takie firmy jak: Pratt & Whitney Rzeszów, Samsung Electronics Polska, Volvo Polska, LS Airport Services, Fujitsu Technology Solutions, ABB, 3M Poland, Magneti Marelli i PGE Polska Grupa Energetyczna

Działania Volkswagen Poznań jako pracodawcy doceniła w ostatnich miesiącach także kapituła ogólnopolskiego konkursu Solidny Pracodawca Roku, przyznając tytuł i wyróżnienie za działalność w 2019 roku. Wśród najcenniejszych trofeów spółki warto wymienić także dwukrotnie w historii spółki przyznaną przez samych pracowników przedsiębiorstwa a wręczoną w Pałacu Prezydenckim nagrodę „Pracodawca przyjazny pracownikom”.

Randstad Employer Brand Research to projekt badawczy dotyczący wizerunku pracodawcy i czynników atrakcyjności pracodawców. Pierwsze badanie przeprowadzono w 2000 r. w Belgii. Dziś obecne jest już w 33 krajach i obejmuje ponad 185 000 respondentów. W tym roku, w 10. edycji rankingu, badanie objęło w Polsce 150 największych pracodawców oraz ponad 6 300 respondentów – zdolnych do pracy Polaków w wieku od 18 do 65 lat, zarówno uczących się, pracujących, jak i poszukujących pracy.

 

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site