Home / Aktualności / Cross Control 2 – nowa generacja opon

Cross Control 2 – nowa generacja opon

BFGoodrich wprowadza nową gamę opon BFGoodrich Cross Control 2 do użytku na placach budowy oraz dojazdów do nich. Charakteryzują się one wytrzymałością, wysokimi osiągami oraz dobrym stosunkiem jakości do ceny. Opony są przeznaczone na rynek europejski.

Nowe opony do pracy na placach budowy BFGoodrich Cross Control 2 odpowiadają na potrzeby firm i kierowców, którzy poszukują wytrzymałego ogumienia oferującego dobrą jakość w przystępnej cenie. Udoskonalona konstrukcja zapewnia odporność na uszkodzenia, a także trakcję na różnorodnym terenie oraz w różnych warunkach pogodowych. Opony są odpowiednie również do użytku zimą, co potwierdza oznaczenie 3PMSF.

Największą zaletą BFGoodrich Cross Control 2 jest zwiększona trwałość w porównaniu do opon poprzedniej generacji. W przypadku modelu BFGoodrich Cross Control D2 wytrzymałość na uszkodzenia została zwiększona o 25 proc., natomiast w przypadku BFGoodrich Cross Control S2 – o 40 procent[1].

Opony BFGoodrich Cross Control 2 są dostępne na rynku europejskim w rozmiarach 315/80 R 22.5 oraz 13 R 22.5 z przeznaczeniem na koła sterujące i napędowe. Opony mogą być pogłębiane i bieżnikowane dla jeszcze większej żywotności.

Opony są produkowane w europejskich fabrykach marki BFGoodrich

[1] W porównaniu do opon BFGoodrich Cross Control D oraz BFGoodrich Cross Control S, na podstawie wewnętrznych testów i symulacji.

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site