Home / Aktualności / Grupa Bury podpisała zamówienie na pierwsze 20 sztuk ciągników MAN TGX nowej generacji.

Grupa Bury podpisała zamówienie na pierwsze 20 sztuk ciągników MAN TGX nowej generacji.

W dniu 01.07.2020 w Warszawie, prezes firmy MAN Truck & Bus Polska, Marc Martinez i Pan Senator Jacek Bury, właściciel Grupy Bury podpisali umowę na 20 ciągników MAN nowej generacji.

Zamówione pojazdy to ciągniki MAN TGX 18.510 4×2 BLS z kabiną GM, które obsługiwać będą trasy z Polski na południe Europy.

„Są to ciężarówki nowej generacji, nowa technologia, nowe rozwiązania ergonomiczne, a przede wszystkim mniejsze spalanie i emisja CO2 do atmosfery. Pojazdy te są bardzo komfortowe i jeszcze bardziej bezpieczne dla kierowcy i innych uczestników ruchu – dbają o człowieka. Jest to pierwszy tak duży kontrakt firmy MAN na nowy model w tym roku. Mam nadzieję, że dzięki tej transakcji poprawimy nasz serwis i przyczynimy się do poprawy jakości i zdrowszego trybu życia nas wszystkich.”– powiedział podczas podpisania umowy senator Jacek Bury.

„Ciągniki MAN TGX nowej generacji to świetny wybór. Gratuluję Jackowi Buremu decyzji. Nowa generacja pojazdów ciężarowych MAN powstała z myślą o komforcie pracy kierowców oraz oszczędnościach jakie pojazdy mają przynosić właścicielom firm transportowch. Jestem przekonany, że tak właśnie będzie w przypadku firmy Bury Sp. z o.o.” dodał Marc Martinez.

Grupa Bury oraz firma MAN Truck & Bus Polska współpracują ze sobą od ponad 10 lat. We flocie lubelskiego przewoźnika znajduje się ponad 140 pojazdów ciężarowych MAN, w tym ok 100 ciągników siodłowych. Firma specjalizuje się w transporcie warzyw i owoców z południa Europy, głównie z Hiszpanii, Grecji, Włoch, Portugalii, ale też ładunków z Francji, Anglii, Niemiec, Ukrainy i Rumunii.

Dodatkowo od roku 2011 firma jest partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska, posiada stacje serwisowe w Lublinie oraz Radomiu.

 

Podpis do fotografii: Marc Martinez i Jacek Bury podczas podpisania umowy na 20 pojazdów ciężarowych MAN nowej generacji

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site