Home / Aktualności / Thermo King premier+

Thermo King premier+

Premier+ obejmuje całkowicie zintegrowany agregat, naczepę, telematykę oraz serwis w ramach jednej miesięcznej płatności. Rozwiązanie premier+ opracowane w celu zaoferowania klientom wygody bez kompromisów zapewnia bardzo elastyczny i ekonomiczny dostęp do jedno- i wielotemperaturowych naczep wraz ze stałą obsługą oraz w zakresie łączności, konserwacji i napraw.

Premier+ łączy oferty wiodących w branży marek, oddający do dyspozycji klientów kompleksowe i zintegrowane rozwiązania chłodnicze dla transportu wspierane przez najszerszą na rynku sieć dealerów” — mówi Donal Cox, kierownik działu handlowego ds. samochodów ciężarowych, naczep i autobusów firmy Thermo King EMEA. „Rozwiązanie premier+ umożliwi menedżerom flot i właścicielom firm szybkie dostosowanie się do zmian popytu i wykorzystanie pojawiających się możliwości, zapewniając jednocześnie dostęp do pełnych informacji dotyczących całkowitych kosztów eksploatacji oraz ich kontrolę”.

Thermo King premier+ to kompletne rozwiązanie umożliwiające firmom transportowym koncentrację na kluczowym zakresie działalności, eliminując konieczność pozyskiwania i integracji różnorodnych podzespołów i możliwości serwisowych. Dzięki ofercie premier+ mogą one, ponosząc jedną prostą miesięczną opłatę, korzystać z kompleksowego rozwiązania łączącego zasoby najwyższej jakości, w tym agregaty chłodnicze Thermo King oraz przyczepy pochodzące od wiodących wytwórców podwozi.

Rozwiązanie premier+ zawiera następujące dodatkowe udogodnienia dla firm transportowych:

  • stałe wsparcie zapewniane przez międzynarodową sieć dealerów Thermo King obejmującą ponad 500 punktów serwisowych w 75 krajach
  • rozwiązania telematyczne Thermo King z systemem Trailer Assist w standardzie, które udostępniają w czasie rzeczywistym dane dotyczące parametrów naczep wymagane w celu zmiany wykorzystania pojazdu i poprawy czasu bezawaryjnego działania dzięki proaktywnej konserwacji.

Wszystkie te możliwości są dostępne za miesięczną opłatą ponoszoną przez ustalony okres w ramach dostosowanych do potrzeb klienta usług finansowych oferowanych przez firmę TK Financial Solutions.

Check Also

50 akumulatorowo-elektrycznych eActrosów

Na tegorocznych targach IAA Transportation w Hanowerze Mercedes-Benz Trucks przedstawił prototyp koncepcyjny eActrosa LongHaul, stanowiący zapowiedź …