Home / Aktualności / Thermo King premier+

Thermo King premier+

Premier+ obejmuje całkowicie zintegrowany agregat, naczepę, telematykę oraz serwis w ramach jednej miesięcznej płatności. Rozwiązanie premier+ opracowane w celu zaoferowania klientom wygody bez kompromisów zapewnia bardzo elastyczny i ekonomiczny dostęp do jedno- i wielotemperaturowych naczep wraz ze stałą obsługą oraz w zakresie łączności, konserwacji i napraw.

Premier+ łączy oferty wiodących w branży marek, oddający do dyspozycji klientów kompleksowe i zintegrowane rozwiązania chłodnicze dla transportu wspierane przez najszerszą na rynku sieć dealerów” — mówi Donal Cox, kierownik działu handlowego ds. samochodów ciężarowych, naczep i autobusów firmy Thermo King EMEA. „Rozwiązanie premier+ umożliwi menedżerom flot i właścicielom firm szybkie dostosowanie się do zmian popytu i wykorzystanie pojawiających się możliwości, zapewniając jednocześnie dostęp do pełnych informacji dotyczących całkowitych kosztów eksploatacji oraz ich kontrolę”.

Thermo King premier+ to kompletne rozwiązanie umożliwiające firmom transportowym koncentrację na kluczowym zakresie działalności, eliminując konieczność pozyskiwania i integracji różnorodnych podzespołów i możliwości serwisowych. Dzięki ofercie premier+ mogą one, ponosząc jedną prostą miesięczną opłatę, korzystać z kompleksowego rozwiązania łączącego zasoby najwyższej jakości, w tym agregaty chłodnicze Thermo King oraz przyczepy pochodzące od wiodących wytwórców podwozi.

Rozwiązanie premier+ zawiera następujące dodatkowe udogodnienia dla firm transportowych:

  • stałe wsparcie zapewniane przez międzynarodową sieć dealerów Thermo King obejmującą ponad 500 punktów serwisowych w 75 krajach
  • rozwiązania telematyczne Thermo King z systemem Trailer Assist w standardzie, które udostępniają w czasie rzeczywistym dane dotyczące parametrów naczep wymagane w celu zmiany wykorzystania pojazdu i poprawy czasu bezawaryjnego działania dzięki proaktywnej konserwacji.

Wszystkie te możliwości są dostępne za miesięczną opłatą ponoszoną przez ustalony okres w ramach dostosowanych do potrzeb klienta usług finansowych oferowanych przez firmę TK Financial Solutions.

Check Also

Mój elektryk MAN eTGE

Aż do 70 000 PLN mniej można zapłacić za samochód MAN TGE z napędem elektrycznym. …