Home / Aktualności / Wakacyjna promocja na stacjach Lotos

Wakacyjna promocja na stacjach Lotos

Chrupiąca bułka z parówką i ulubionym sosem. Hot dog to idealna przekąska w czasie wakacyjnej podróży. Na stacjach paliw LOTOS w całej Polsce wystartowała 1. lipca br. promocja TankuJEMY HOT DOGI za 1 grosz! To proste jak bułka z parówką!

N stacji LOTOSe czekają hot dogi za 1 grosz dla kierowcy i maksymalnie trójki dzieci (w wieku do 18 lat).Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy zatankować 25 litrów dowolnego paliwa i kupić kawę, inny napój z kawiarki Cafe Punkt lub napój energetyczny Dynamic. Po spełnieniu tych dwóch warunków można odebrać hot doga dla siebie i dla dzieci, z którymi podróżujemy płacąc 1 grosz za każdego hot-doga w promocji. Jeśli kierowca pojawi się na stacji bez pociech, także otrzyma jednego hot doga za 1 grosz, po spełnieniu warunków zakupowych. Maksymalna liczba hot dogów wydawanych w ramach jednej transakcji to 4 sztuki. W ramach promocji wydawane są tylko hot dogi w standardowym rozmiarze.

Hot dogi na stacjach LOTOS to przekąska z najwyższej jakości składników, dostarczanych przez polskich producentów. Do wyboru są: delikatna parówka z szynki (93% mięsa z szynki), świetnie doprawiona kiełbaska wyborna z ziołami, kabanos, ostra kiełbaska chilli lub tradycyjna parówka. Wszystkie serwowane w chrupiącej, klasycznej bułce pszennej lub pszennej z kiełkami żyta z dodatkiem sosu: ketchupu, musztardy, sosu duńskiego, amerykańskiego, tysiąca wysp, mayo bbq, meksykańskiego.

Cafe Punkt to najwyższa jakość polskich produktów. Ciesz się smakiem w czasie wakacyjnych podróży! TankuJEMY na LOTOSIE!

Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. lub do odwołania. Regulamin oraz lista stacji paliw LOTOS objętych promocją dostępne są na: www.lotos.pl/tankuJEMY_HOT_DOGI.

Check Also

Kompleksowe spotkanie branżowe podczas targów NOWA INFRASTRUKTURA!

Wstęp bezpłatny po rejestracji. Targi Budownictwa Infrastrukturalnego – NOWA INFRASTRUKTURA, które odbędą się od 10 …