Home / Aktualności / Firma DAF Trucks wprowadza program „Ready to go”

Firma DAF Trucks wprowadza program „Ready to go”

Czy to możliwe, aby zupełnie nowe i gotowe do użytkowania betonomieszarki, wywrotki, pojazdy z nadwoziem kurtynowym i inne gotowe ciężarówki były dostępne bezpośrednio z DAF? Dzięki programowi DAF „Ready To Go” każdy przedsiębiorca, który pilnie potrzebuje konkretnych pojazdów z zabudową, może zdecydować się na starannie dobraną ofertę popularnych, właściwie skonfigurowanych oraz w pełni zabudowanych pojazdów.

Skuteczne wykorzystanie okazji biznesowych wymaga zdolności do szybkiego reagowania na wymogi rynkowe. Z tego powodu bardzo ważna jest możliwość powiększenia floty w krótkim czasie.

Zabudowy wykonywane przez wiodących wytwórców W przypadku popularnych ciężarówek, takich jak betonomieszarki, wywrotki oraz pojazdy z nadwoziem kurtynowym, DAF stworzył odpowiednią ofertę gotowych do pracy pojazdów. W krajach, w których program „Ready To Go” jest już dostępny, klienci mają do dyspozycji cała gamę podwozi wraz zabudową dostępną dla rynku europejskiego. Z ofertą można zapoznać się za pomocą intuicyjnej funkcji wyszukiwania na krajowej stronie DAF Trucks. Zamówienie można złożyć u lokalnego dealera bez względu na to, z której części Europy pochodzi oferta. Dostawy są realizowane w krótkich terminach. Wszystkie dostępne od ręki, właściwie skonfigurowane i gotowe do użytkowania pojazdy są wyposażone w zabudowy wykonane przez wiodących wytwórców.

Zwiększenie liczby pojazdów

Na starcie programu DAF „Ready To Go” oferta zawiera około 100 gotowych pojazdów. Liczba dostępnych pojazdów będzie systematycznie rosnąć w miarę powiększania się dostępności programu w całej Europie. Obecnie nowy program „Ready To Go” jest dostępny w Niemczech, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Polsce, Czechach i na Słowacji. Jeszcze w tym roku do tych rynków dołączą inne.

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site