Home / Aktualności / E-book od Webfleet Solutions 

E-book od Webfleet Solutions 

„Pojazdy elektryczne w Twojej firmie – maksymalizuj oszczędności”, czyli jak w pełni wykorzystać zalety pojazdów elektrycznych i ograniczyć wady korzystania z nich.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy byliśmy świadkami gwałtownych zmian zachowań konsumentów, zakłóceń w globalnych łańcuchach wartości, a także zmiany wielu postaw wobec zagrożenia ekologicznego. Sposób pracy i funkcjonowania w społeczeństwie ulegnie zmianie, wobec powszechniejszej akceptacji technologii cyfrowych. Stąd też zrównoważony rozwój w każdej dziedzinie biznesu będzie motywem przewodnim, a w sektorze motoryzacyjnym oznacza wzrost roli pojazdów elektrycznych. Webfleet Solutions, wiodący europejski dostawca rozwiązań telematycznych, wspiera swoich klientów w zarządzaniu pojazdami elektrycznymi, a także udostępnia wszystkim przewodnik, który pozwoli na podjęcie decyzji oraz wprowadzenie pojazdów elektrycznych do floty w ekonomiczny i efektywny sposób.

Pojazdy elektryczne mają wiele zalet i wad o istotnym znaczeniu dla flot komercyjnych. Z jednej strony są one bardziej ekologiczne i tańsze w eksploatacji niż pojazdy z silnikami spalinowymi. Dostępne są gratyfikacje finansowe dla firm, które chcą wprowadzić takie pojazdy do swoich flot. Z drugiej strony ich zakup łączy się z większym kosztem, a ograniczona infrastruktura stacji ładowania czy zasięg pojazdu sprawiają, że nie są one odpowiednim wyborem dla niektórych firm.

Firma Webfleet Solutions opracowała przewodnik do pobrania za darmo, a tym samym umożliwiła pozyskanie niezbędnej wiedzy do podjęcia decyzji o włączeniu pojazdów elektrycznych do floty komercyjnej. Zawarte w nim treści pozwolą zrozumieć rozwijający się rynek, nowe regulacje i zmiany w ekosystemie. E-book przedstawia także m.in. sposoby obniżania kosztów eksploatacji pojazdów elektrycznych.

Zapraszamy do lektury!

Check Also

Mój elektryk MAN eTGE

Aż do 70 000 PLN mniej można zapłacić za samochód MAN TGE z napędem elektrycznym. …