Home / Aktualności / Spotkanie Letnie Niemieckiej Izby Handlowej w salonie Mercedesa w Gdyni

Spotkanie Letnie Niemieckiej Izby Handlowej w salonie Mercedesa w Gdyni

Nowy salon Mercedesa BMG Goworowski w Gdyni to chyba jedyny w Polsce, z którego tarasu widać Bałtyk. To właśnie ten zielony taras gościł Spotkanie Letnie zorganizowane przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, Oddział Pomorski.

Organizatorzy wielu imprez szukają obecnie miejsc oryginalnych i na wolnym powietrzu. Takim idealnym miejscem okazał się nowy salon Mercedes-Benz BMG Goworowski w Gdyni, który gościł tradycyjne już Spotkanie Letnie Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Oddział Pomorski. Roztacza się z niego widok na Gdynię i Zatokę Gdańską. Gospodarzem spotkania był dyrektor generalny Izby w Warszawie, Lars Gutheil, a gościem honorowym spotkania Konsul Generalna RFN w Gdańsku, Cornelia Pieper. Wszystkich przywitał właściciel i prezes BMG, Bogdan Goworowski.

Nowy salon w Gdyni to ponad 3000 m2 przeznaczonych do sprzedaży i serwisu na pięciu kondygnacjach – czterech naziemnych i jednej podziemnej (w social mediach potocznie nazywanej #BMGSecretGarage). W salonie eksponowanych jest blisko 50 samochodów osobowych konwencjonalnych, hybrydowych i elektrycznych, AMG oraz aut dostawczych. Serwis może jednocześnie obsłużyć 12 pojazdów. Na dachu salonu mają również zostać zainstalowane panele fotowoltaiczne oraz pięć pszczelich uli. Gdyński showroom może się też pochwalić rekordowo dużą gwiazdą (10 m wysokości, 5 m średnicy). Gwiazda jest wyposażona we własny system pomiaru siły wiatru, który wyłącza ruch obrotowy, gdy prędkość wiatru przekroczy 26 m/s.

Check Also

20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY dla floty Pieter Smit Theater Rock Polska

W uroczystości przekazania zamówionych ciągników IVECO S-WAY, która miała miejsce w siedzibie firmy w Łodzi …

Mega Darkmarket Site