Home / Komunikaty / 22/23 września – prace na A1

22/23 września – prace na A1

Informujemy, że dziś w nocy (z 22/23) września na odcinku „C” autostrady A1 Kamieńsk – Radomsko, prowadzone będą prace związane z budową wiaduktu na drodze Dobryszyce – Blok Dobryszycki (432 km autostrady). W związku z tym w godzinach od 21.00 do 3.00 należy spodziewać się czasowych zatrzymań ruchu, czego bezwzględnie wymaga charakter wykonywanych robót. Wykonawca przewiduje, że każde zatrzymanie nie powinno trwać dłużej niż 10 minut i we wskazanym wcześniej czasie powinno być ich maksymalnie dziesięć. Po każdym zatrzymaniu ruch będzie wznawiany jak najszybciej, aby rozładować kolejki samochodów.

     To niejedyne miejsce, gdzie w ciągu najbliższych nocy prowadzone będą prace wymagające zatrzymania ruchu. Przypominamy poniżej komunikat z piątku 18 wrześnie, informujący o robotach na wcześniejszym odcinku „B”; Piotrków Trybunalski – Kamieńsk.  

     „Informujemy, że w związku z kolejnym etapem robót na odc. „B” (Piotrków Tryb- Kamieńsk) autostrady A1, w przyszłym tygodniu prowadzone będą prace nocne związane z budową wiaduktu na węźle Kamieńsk (okolice skrzyżowania autostrady A1 i drogi wojewódzkiej 484). Będzie to wymagało kilku zatrzymań ruchu na czas nie dłuższy niż 15 minut jednorazowo.  Prace prowadzone będą w dwie kolejne noce: z 22 na 23-ci i z 23 – 24-ty września, czyli z wtorku na środę i ze środy na czwartek. Zapowiadane zatrzymania nastąpią między godzinami 23.00 i 4.00, czyli w czasie , kiedy natężenie ruchu jest najmniejsze.  Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu podróży, stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem i zachowanie maksimum bezpieczeństwa.”

       Reasumując: dziś w nocy prace prowadzone będą na odcinkach: „B” – w okolicy Kamieńska i odcinku „C” na wysokości Dobryszyc. Natomiast jutro w nocy kontynuowane będą prace na odcinku „B” Piotrków Trybunalski – Kamieńsk.

Check Also

Ograniczenie w ruchu na A1

Ruszają właśnie naprawy ubytków nawierzchni na budowanej autostradzie A1 (odc. „B” Piotrków Trybunalski – Kamieńsk) …

Mega Darkmarket Site