Home / Aktualności / Nowa Stacja MOYA

Nowa Stacja MOYA

W okolicy miejscowości Czaplinek, nieopodal Drawskiego Parku Krajobrazowego (woj. zachodniopomorskie), otwarto nową stację paliw MOYA. Obiekt skupia się na obsłudze ruchu lokalnego, jak i tranzytowego – stanowi dogodne miejsce odpoczynku dla podróżujących na wakacyjne wypady. Jest to kolejna stacja własna (jej właścicielem jest Anwim S.A.). Obiekt charakteryzuje się najwyższymi standardami – dysponuje szeroką ofertą paliw oraz produktów i usług pozapaliwowych.

Stacja zlokalizowana jest na południe od Czaplinka, przy drodze wojewódzkiej nr 163, relacji Wałcz-Kołobrzeg. Oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power. Kierowcy mogą tu zadbać o swoje auta nie tylko za pomocą dobrej jakości paliwa. Na terenie obiektu znajduje się odkurzacz i kompresor, a nieopodal także bezdotykowa myjnia.

Stacja dobrze dostosowana jest także do obsługi samochodów ciężarowych – dysponuje wygodnym podjazdem, dystrybutorem z szybkim wlewem diesla, płynem AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora oraz parkingiem na trzy „TIR-y”.

Na stacji MOYA w Czaplinku nie mogło zabraknąć konceptu gastronomicznego Caffe MOYA, a w nim wielu pysznych przekąsek (m.in. hot-dogów, zapiekanek, ciastek, brownie, drożdżówek i wielu innych) oraz napojów, przede wszystkim pysznej kawy w wielu wariantach. Wygodne boxy zapewniają relaks i odpoczynek po podróży. W przystacyjnym sklepie można zrobić potrzebne na drogę zakupy, a także doposażyć domową lodówkę w najpotrzebniejsze artykuły spożywcze. Na stacji można skorzystać także z kolektury Lotto.

Czaplinek jest interesującym miastem ze względu na swoje położenie – między jeziorami Drawsko i Czaplino, ale także na ciekawe zabytki. Interesujący jest sam układ urbanistyczny śródmieścia, jednak warto tu przede wszystkim odwiedzić kościół pw. Trójcy Świętej z XIII w., ratusz z XIX w. czy zobaczyć drewnianą dzwonnicę przy kościele parafialnym z XVIII w.

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site