Home / Aktualności / Potwierdzona jakość: Humbaur jest certyfikowanym partnerem Iveco Magirus AG

Potwierdzona jakość: Humbaur jest certyfikowanym partnerem Iveco Magirus AG

Jakość produktów oraz ich montażu wykonywanego przez specjalistów z Gersthofen przekonuje m.in. producentów samochodów dostawczych – Humbaur otrzymał certyfikat od Iveco Magirus AG.

Humbaur regularnie poddaje się audytom zewnętrznym, w ramach, których ściśle kontrolowane są jej własne procesy i produkty. Firmie z Gersthofen zaufało już wiele znanych marek, a m.in. Iveco Magirus AG wyznaczając firmę Humbaur na preferowanego partnera.

Certyfikatem Preferowanego Partnera Iveco Magirus AG potwierdza bliską współpracę z firmą z Gersthofen. Rozwiązania produktowe opracowane przez Humbaur są wysokiej jakości i spełniają wszystkie standardy montażowe Iveco.

Humbaur GmbH i Iveco Magirus AG chcą wspólnie realizować projekty w przyszłości.

Nadwozia FlexBox są opracowywane w ścisłej współpracy z producentami samochodów z czołowymi europejskimi dostawcami usług logistycznych.

Nadwozie pojazdu jest produkowane na indywidualne zamówienie klienta. Dostosowane. FlexBox produkowany jest w trzech odmianach: Dry, Cool i Freeze

Seria Dry jest idealna do transportu suchego natomiast „Cool“ jest idealna do świeżych produktów. Seria Freeze spełnia wszelkie wymagania  w zakresie transportu w kontrolowanych temperaturach (np. mrożonek).To, co je łączy, to konstrukcja zoptymalizowana pod kątem ładowności oraz różnorodność opcji instalacji i rozbudowy.

Program FlexBox obejmuje obecnie ponad 230 modeli, oferując tym samym rozwiązania branżowe dostosowane do wszelkich potrzeb.
Pomoc drogowa 24/7 Humbaur – niezawodny partner

Humbaur od wielu lat z powodzeniem współpracuje z ADAC Truckservice zapewniając swoim klientom dostęp do sieci warsztatów i punktów serwisowych – pojazd pozostaje mobilny, a ładunek świeży.

Nadwozia FlexBox Cool raz Freeze wyposażone są w cyfrowy system monitorowania agregatów chłodniczych. Obejmuje to funkcję ostrzegawczą, którą na życzenie można połączyć z naprawami mobilnymi lub stacjonarnymi.

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site