Home / Aktualności / Alltrucks Truck & Trailer Service oraz MAHA nawiązują współpracę.

Alltrucks Truck & Trailer Service oraz MAHA nawiązują współpracę.

Sieć warsztatów oferujących kompleksowy wielo-markowy serwis pojazdów „Alltrucks Truck & Trailer Service” oraz spółka MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH & Co. KG podpisują porozumienie o ogólnoeuropejskiej współpracy od dnia 01.01.2020 r. MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH & Co. KG – z markami własnymi MAHA, SLIFT i hetra – jest jednym z wiodących na świecie producentów wyposażenia warsztatowego i urządzeń do kontroli pojazdów. Działając w dziedzinie techniki kontroli hamulców, techniki podnośnikowej i techniki kontroli pojazdów, a także techniki pomiaru wydajności i techniki pomiaru spalin, MAHA oferuje szeroką gamę produktów.
Dzięki współpracy Alltrucks i MAHA zapewnią warsztatom partnerskim Alltrucks i ich klientom optymalny serwis. W wyniku porozumienia należące do sieci Alltrucks warsztaty pojazdów użytkowych otrzymają w razie konkretnej potrzeby bezpośredni dostęp do dostawcy wyposażenia warsztatowego i wyłączną obsługę klienta. Ponadto MAHA gwarantuje partnerom Alltrucks oferty specjalne w zakresie szkoleń produktowych i aktualizacji oprogramowania.
„Jesteśmy dumni z tego, że możemy przedstawić członkom sieci Alltrucks wiodącego na świecie dostawcę sprzętu warsztatowego MAHA jako naszego kompetentnego partnera. Nasi partnerzy skorzystają nie tylko z wysokiej jakości produktów firmy MAHA – przedsiębiorstwa oferującego wyłącznie produkty „Made in Germany”. Dzięki kompleksowym usługom w zakresie doradztwa, uprzywilejowanemu serwisowi posprzedażnemu i zawsze aktualnemu wyposażeniu nasze warsztaty partnerskie mogą w razie konkretnej potrzeby znacznie zwiększyć efektywność swoich działań. W rezultacie przyniesie to korzyści również ich klientom”, mówi Homer Smyrliadis, prezes Alltrucks.
„Firma MAHA cieszy się, że poprzez nawiązanie współpracy z siecią Alltrucks pozyskała cennych i kompetentnych partnerów w dziedzinie pojazdów użytkowych. Spośród licznych korzyści najważniejsza jest dla nas lepsza penetracja rynku, wymiana know‑how, a także wspólne stoisko Alltrucks na targach IAA NFZ 2020 wraz z innymi partnerami Alltrucks”, dodaje Christian Rotter, Global Field Business Manager Fleet z MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH & Co. KG.
Aby móc jak najlepiej doradzać naszym klientom i zaopatrywać ich lokalnie, MAHA utworzyła globalną sieć handlowo-usługową składająca się 17 oddziałów i 125 partnerów handlowych w ponad 150 krajach. Zatrudniając ponad 1000 pracowników firma produkuje na ponad 100 000 m² w dwóch zakładach produkcyjnych w Haldenwang (Niemcy) i Pinckard (USA) pełny asortyment produktów do techniki pojazdów, techniki testowania i techniki podnośnikowej.

Check Also

20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY dla floty Pieter Smit Theater Rock Polska

W uroczystości przekazania zamówionych ciągników IVECO S-WAY, która miała miejsce w siedzibie firmy w Łodzi …

Mega Darkmarket Site