Home / Aktualności / Volvo Trucks podpisuje duże zamówienie z firmą Hama Polska na 2021 r.

Volvo Trucks podpisuje duże zamówienie z firmą Hama Polska na 2021 r.

Końcówka 2020 roku dla Volvo Trucks Polska była bardzo intensywna i owocna. Niemal do ostatniego dnia roku Zespół Volvo Trucks podpisywał nowe kontrakty na rok 2021, dokonano też podsumowania współpracy z Firmą Hama Polska (DBK Rental), której oferta wynajmu średnio i długoterminowego jest uzupełnieniem oferty Volvo Trucks dla Klientów szukających typowego rozwiązania bazującego na 100% wynajmie.

Współpraca Volvo Trucks z Hama Polska rozpoczęła się w 2019 roku od zakupu 50 ciągników FH 4×2. Kolejne 100 pojazdów dostarczono sukcesywnie, mimo pandemii, w ciągu całego  2020 roku. Kolejne duże zamówienie na następne 130 jednostek z dostawami w roku 2021 Prezes Hama Polska – Łukasz Chyliński oraz Dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks Polska – Małgorzata Kulis podpisali w Młochowie, 15 grudnia 2020 roku przy udziale swoich współpracowników: Janusza Rachwała, Pawła Kęsego i Cezarego Kasperkiewicza. Większość pojazdów zamówionych przez Hama Polska objętych jest pełnymi- złotymi kontraktami serwisowymi, zapewniającymi niezawodność ich użytkowania dla wspólnych Klientów. To pozwala wierzyć, że obecny 2021 rok zaowocuje kolejnymi kontraktami.

Profil klientów Hama Polska obejmuje wykorzystanie sprzętu zarówno w usługach transportu dalekobieżnego, jak i  komunalnych oraz dystrybucyjnych. To pozwala przypuszczać, że ewentualne zamówienia obejmą podwozia pojazdów Volvo we wszystkich konfiguracjach kabin oraz przeznaczonych do różnych zastosowań. Kolejnym znaczącym efektem współpracy Volvo Trucks z Hama Polska, jest zainteresowanie partnerstwem obu Firm w organizowanych od kilku lat przez Volvo Trucks Polska ofertach rozwiązaniach transportowych 4Poland.

Bardzo dziękujemy za zaufanie, cieszymy się z rosnącego karnetu zamówień i liczymy na dalszą owocną i udaną współpracę!

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site