Home / Aktualności / Zasłużony dla transportu RP

Zasłużony dla transportu RP

Prezes Zarządu EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o., Dirk Hoffmann został wyróżniony odznaką honorową  “Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej”. Przyznanie wyróżnienie zbiegło się w czasie z jubileuszem 25-lecia Grupy EWT.
Dirk Hoffmann wychował się w rodzinie, która związana była z branżą transportową. Jego tata – Bernd, był jednym z wizjonerów transportu europejskiego. Przyczynił się do umocnienia marki SCB i przewidział, że takie kraje, jak Polska są przyszłością tej branży. W 1995 r. Dirk Hoffmann podpisał umowę dealerską z koncernem, dzięki której mógł sprzedawać naczepy SCB w Polsce, Czechach i Słowacji. Polski oddział firmy powstał w 1998 r. Dirk Hoffmann jest rzecznikiem sprawy polskiej u wiodącego producenta naczep- w koncernie Schmitz Cargobull. Od września 2019 piastuje zaszczytną funkcję Przewodniczącego  Rady Nadzorczej koncernu. W Polsce zatrudnia ponad 400 pracowników. Skutecznie realizuje strategię rozwoju poprzez rozbudowę działalności. Jest Pracodawcą, który może poszczycić się bardzo lojalnymi pracownikami o wieloletnim stażu zawodowym w jego przedsiębiorstwie.

Check Also

Mercedes-Benz eActros LongHaul wyróżniony

Mercedes-Benz eActros LongHaul zdobył nagrodę „2023 Truck Innovation Award”. To renomowane wyróżnienie przyznawane jest za …