Home / Aktualności / Flagowy Lion S

Flagowy Lion S

TGX Individual Lion S, wyrusza w trasę, aby uczcić rocznicę wprowadzenia na rynek nowej generacji ciężarówek marki MAN. Jego sportowy wygląd oraz niepowtarzalny design i elementy wyposażenia nie pozostawiają nic do życzenia. Göran Nyberg, członek zarządu ds. Sprzedaży i marketingu w firmie MAN Truck & Bus SE, był podekscytowany prezentacją najwyższej klasy modelu w nowym formacie MAN QuickStop YouTube: „Kiedy pierwszy raz spojrzałem na tę ciężarówkę, to naprawdę dostałem gęsiej skórki. Założę się, że wśród naszych klientów znajdą się  także kierowcy, którzy będą dumni z prowadzenia  takiego MAN-a . Ta ciężarówka jest naprawdę piękna! ”

MAN TGX Individual LION S, zaprojektowany wspólnie przez dział projektowy MAN i ekspertów od wykończenia z MAN Individual, przyciąga uwagę „karbonowymi” zdobieniami na lusterkach, a także czerwonymi akcentami, które podkreślają linię nadwozia samochodów ciężarowych MAN. Czerwony szew ozdobny na wielofunkcyjnej kierownicy skórzanej podkreśla sportowy charakter MAN TGX Individual Lion S. Pokrowce na siedzenia wykonane z skóry Alcantara , a na chromowanych listwach drzwiowych, widnieje napis „Lion S”. Standardowy pakiet wyposażenia, obejmuje fotele premium, duży zakres regulacji kierownicy oraz w cyfrowa deska rozdzielcza z 12,3-calowym wyświetlaczem. Dostępne są także funkcje wspomagające, takie jak tempomat adaptacyjny Stop & Go, MAN ComfortSteering, asystent powrotu z pasa ruchu LRA, asystent zmiany pasa i skrętu czy asystent świateł drogowych.  W opcji wyposażenia znajduje się meblościanka montowana zamiast górnego łóżka, zapewniająca do 1400 litrów dodatkowej przestrzeni do przechowywania oraz możliwość wyposażenia kuchni w kuchenkę mikrofalową i ekspres do kawy, a także 22-calowy telewizor na bocznej ścianie nad łóżkiem. Nowy MAN TGX Lion S to nie tylko elegancki wygląd i dodatkowe funkcje, ale także dynamiczny napęd z silnikiem o mocy od 510 do 640 KM.

Pod szyldem MAN Individual, MAN Truck & Bus oferuje swoim klientom obszerne portfolio opcji w zakresie udoskonalania pojazdów, dostosowań do potrzeb klienta i fabrycznych modyfikacji technicznych. Dotyczy to kabiny i podwozia, a także elektroniki i układu napędowego. Wszystkie dostosowania i modyfikacje są opracowywane i wdrażane przez ekspertów MAN Individual.

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site