Home / Aktualności / Kässbohrer we flocie Heisterkamp

Kässbohrer we flocie Heisterkamp

Firma Heisterkamp zdecydowała się powiększyć swój tabor o 100 sztuk naczep Kässbohrer Curtainsider K.SCX.

Założona w 1919 roku firma Heisterkamp oferuje unikalne rozwiązania dla sektora transportu drogowego świadcząc usługi w zakresie wynajmu i leasingu ciężarówek oraz naczep, serwisu przyczep i ciężarówek, pomocy drogowej 24/7, sprzedaży używanych samochodów ciężarowych i przyczep. Obecnie firma zatrudnia 1800 pracowników w różnych krajach Europy.

Bart Peters, Dyrektor Generalny w Heisterkamp Trailer Rental & Leasing oraz Mehmet Önen, Head of Key Account Management w Kässbohrer, wypowiedzieli się na temat współpracy.

„Firma Heisterkamp wykorzystuje pojazdy marki Kässbohrer nie od dziś i jesteśmy zadowoleni z jakości ich wykonania oraz parametrów. Kurtyny Kässbohrer są trwałe dzięki solidnemu podwoziu zabezpieczonemu przed korozją metodą KTL. Naszą działalność, którą koncentrujemy w Holandii i Niemczech, będziemy rozszerzać o Hiszpanię, gdzie również będziemy wykorzystywać naczepy marki Kässbohrer . Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez zespół sprzedaży i obsługi posprzedażnej firmy Kässbohrer ”– stwierdził Peters.

Mehmet Önen, dyrektor ds. obsługi kluczowych klientów Kässbohrer, stwierdził: „Jako Kässbohrer oferujemy najszerszą gamę produktów obejmującą produkty intermodalne. Dzięki naszym pojazdom z plandekami wesprzemy firmę Heisterkamp w jej działaniach w Holandii, Niemczech, a teraz także w Hiszpanii.

Nasza kurtyna K.SCX jest wyposażona w dodatkowe funkcje, w tym wzmocnioną i zamkniętą sekcję sworznia królewskiego ze spawaną płytą podsiodłową, wzmocnione tylne drzwi i ocynkowany zderzak. Dodatkowo pojazd oferowany jest z 2 x 4 szt. uchwytów promowych zgodnie z normą EN 29367-2.

Nasz pojazd zapewnia również bezpieczny transport zaświadczony certyfikatem zabezpieczenia ładunku zgodnie z normą EN 12642 Code XL – VDI 2700 (w tym certyfikat transportu napojów). Naczepa jest wyposażona w opatentowany system mocowania ładunku K-Fix o nośności 2,5 tony.

“Jako Kässbohrer cenimy naszą współpracę z Heisterkamp i wierzymy, że będzie się ona rozwijać podobnie jak nasza wielokrotnie nagradzana gama produktów oraz nasz oddany zespół  zajmujący się sprzedażą i obsługą posprzedażną świadcząc naszym klientom najlepsze usługi ”.

Check Also

Ukraina przystępuje do WPT i SAD

Pierwszego października Ukraina przystąpiła do Konwencji o Wspólnej Procedurze Tranzytowej oraz Konwencji SAD o upraszczaniu …