Home / Aktualności / X-ta jubileuszowa edycja konkursu na Dealera Roku DAF w Polsce rozstrzygnięta!

X-ta jubileuszowa edycja konkursu na Dealera Roku DAF w Polsce rozstrzygnięta!

Kiedy uczestnicy ubiegłorocznej ceremonii wręczenia nagród dla Dealera Roku odbierali statuetki i wyróżnienia na uroczystej gali Dealera Roku DAF, nikt nie spodziewał się skali wyzwań i trudności z jakimi przyjdzie się nam zmierzyć w roku 2020. Pandemia postawiła całą sieć dealerską DAF w stan jeszcze większej gotowości, by wdrażając najwyższej jakości procedury bezpieczeństwa dbać o satysfakcję i komfort klientów w tych niezwykle wymagających czasach, a przede wszystkim, by stać na straży całości łańcucha dostaw w czasie stanu zagrożenia. Z tym większym uznaniem DAF wyłonił tegorocznego zwycięzcę konkursu, którym został rzeszowski oddział firmy Wanicki.

To już X edycja konkursu, w którym dealerzy marki DAF rywalizują o miejsce na podium. Biorąc pod uwagę szczególne okoliczności tegorocznej uroczystości, 25.03 w Trzcianie koło Rzeszowa odbyła się skromna ceremonia przekazania nagród dla Dealera Roku 2021 sieci dealerskiej DAF w Polsce. Dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska Mariusz Piszczek, podziękował pracownikom zwycięskiej lokalizacji, wręczając, razem z Piotrem Juchtmanem – managerem ds. rozwoju sieci dealerskiej, statuetkę dyrektorowi oddziału – Romanowi Gizie, dla którego było to powtórzenie sukcesu z roku 2019.

„Rok 2020 nie oszczędził nikogo – także branży transportowej. Nasi dealerzy także musieli mierzyć się z wyzwaniami, jakie niosły nam Covid i lockdown. Z drugiej strony to właśnie na barkach branży transportowej spoczęła jeszcze większa odpowiedzialność za zachowanie ciągłości dostaw oraz wsparcie logistyczne pogrążonych w nowej rzeczywistości gałęziach gospodarki, a na barkach dealerów zachowanie mobilności firm transportowych. Oznacza to, że dealerzy, mimo wyzwań natury kadrowej czy związanych z zapewnieniem jeszcze większego bezpieczeństwa, musieli pracować bardzo sprawnie i z poświęceniem, by do minimum redukować nieplanowane przestoje czy dostarczać pojazdy jeszcze szybciej. Dla DAF Trucks Polska w tym roku wybór najlepszego dealera był nie lada wyzwaniem, bo mamy świadomość, że dosłownie każdy z nich zasługuje na słowa uznania i podziękowania. Każdy z nich zasłużył na miano mistrza. Ale procedury są procedurami a zwycięzca tylko jeden. Kryteria Konkursu na Dealera Roku sieci dealerskiej DAF w Polsce są nakierowane na satysfakcję klienta. Dlatego też nagrodzona trójka to dealerzy, którzy poszli więcej niż o milę dalej w staranności obsługi i zadowoleniu klientów. Fakt, że po raz kolejny na pierwszym stopniu podium pojawił się oddział z Rzeszowa jest potwierdzeniem tego, że coroczne wybory Dealera Roku nie są przypadkowe.” -powiedział Mariusz Piszczek, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

„Tytuł Dealera Roku 2021 to dla nas podwójna nagroda. Z jednej strony to potwierdzenie tego, że po tytule uzyskanym w roku 2019 nie osiedliśmy na laurach, cały czas utrzymując mistrzowski poziom. Z drugiej strony to oczywiście wyróżnienie za to, że udało nam się zrealizować wszystkie cele, jakie postawiliśmy przed sobą na początku 2020 roku – czyli jeszcze przed pandemią. Ponowne zdobycie nagrody było dla nas swego rodzaju misją, w której realizację zaangażował się cały zespół. I mówiąc to mam na myśli naprawdę dosłownie każdą osobę z zespołu. Zarówno jako team, jak i poszczególne jednostki go tworzące, dążyliśmy do tego, aby wszystkie czynności zrealizować poprawnie za pierwszym razem i pozwolić klientom na jak najbardziej wydajną i bezproblemową ekoploatację.” – mówi Roman Giza, Dyrektor Oddziału Rzeszów Trzciana.

Na kolejnych miejscach podium uplasował się oddział ESA Trucks Polska oddział Komorniki, a na miejscu trzecim – kolejny oddział powiązany z firmą Wanicki – Nedpol Truck Service z Częstochowy.

Dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska Mariusz Piszczek (po lewej) wręcza statuetkę Dealera Roku 2021 Romanowi Gizie (po prawej), dyrektorowi oddziału WW Wanicki Trzciana.

Check Also

Mój elektryk MAN eTGE

Aż do 70 000 PLN mniej można zapłacić za samochód MAN TGE z napędem elektrycznym. …