Home / Aktualności / Miejski Daily Access

Miejski Daily Access

IVECO BUS oraz INDCAR, specjalizujący się w produkcji nadwozi typu minibus, zawarli umowę dotyczącą produkcji nowej gamy autobusów miejskich o nazwie Daily Access.
Będą one sprzedawane przez sieć IVECO BUS na wszystkich rynkach europejskich. Pierwsze dostawy planowane są na początek 2022 roku.
Umowa ta wzmacnia strategiczną współpracę pomiędzy firmą INDCAR oraz IVECO BUS. Obie firmy skonsolidowały swe wysiłki na rzecz rozwoju i specjalizacji w zakresie prodsukcji minibusów.
„Cieszymy się wprowadzając na rynek gamę Daily Access, która rozszerza naszą obecną ofertę autobusów  miejskich i pozwoli nam w pełni zaspokoić obecne i przyszłe zapotrzebowanie w tym rozwijającym się sektorze rynku” – powiedział Gauthier Ricord, dyrektor Light Business Line IVECO Bus.

„Te nowe modele łączą cechy dojrzałej konstrukcji nadwozia marki INDCAR oraz podwozia marki IVECO BUS wyposażanego m.in. w napęd gazowy. To porozumienie jest bardzo ważnym i strategicznym krokiem do długoterminowej współpracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze doświadczenie, zdolności produkcyjne i know-how w dziedzinie minibusów zaowocowało zdobyciem zaufania dużego koncernu” – powiedział Gaël Queralt, CEO INDCAR.

Check Also

Nowa królowa szos – wybrano „Pomorską Miss Scania 2021”

Tytuł i trofeum „Pomorskiej Miss Scania 2021” trafiły do Scania 590S z floty Transport Popławski. …