Home / Aktualności / DAF rozszerza funkcjonalność portalu DAF Connect

DAF rozszerza funkcjonalność portalu DAF Connect

Firma DAF Trucks ponownie rozbudowała internetową platformę do zarządzania flotą DAF Connect o nowe funkcje. Sklep internetowy pozwala za jednym kliknięciem myszki zarządzać subskrypcjami dostępnymi w ramach portalu DAF Connect, natomiast otwarta platforma pozwala od teraz na łatwe integrowanie oprogramowania do zarządzania flotą od dostawcówzewnętrznych.

Coraz więcej pojazdów ciężarowych marki DAF jest fabrycznie wyposażonych w internetową platformę do zarządzania flotą DAF Connect. Internetowy system zarządzania flotą oferowany przez DAF zapewnia wgląd w wydajność pojazdów ciężarowych, kierowców i procesów logistycznych w dowolnym miejscu i czasie, a przy tym jest łatwy w obsłudze. Dane te pomagają wydłużyć czas pracy pojazdów bez przestojów, zmniejszyć koszty ich eksploatacji i osiągnąć optymalną wydajność.

Nową funkcją portalu DAF Connect jest sklep internetowy, który za jednym kliknięciem myszki ułatwia firmom transportowym zarządzanie subskrypcjami dostępnymi w ramach tego serwisu. Dzięki temu umowy można rozszerzać o dodatkowe usługi on-line, co dodatkowo zwiększa łatwość użytkowania i wydajność portalu.
„Sklep internetowy sprawia, że zarządzanie subskrypcjami jest bardzo proste” — mówi Jorg Wijnands, kierownik ds. marketingu DAF Connect. „Pulpit dostępny on-line pozwala na szybkie sprawdzenie dostępnych aplikacji, które można zakupić w celu rozszerzenia funkcjonalności”.

Otwarta platforma DAF Connect
Udoskonalenie otwartej platformy DAF Connect jest kolejną innowacją, która ilustruje ogromne zalety DAF Connect w porównaniu z innymi systemami zarządzania flotą. Dzięki współpracy z zaufanymi, wybranymi dostawcami zewnętrznymi DAF Connect od teraz wspiera łatwą integrację z istniejącymi systemami zarządzania flotą (FMS) i systemami zarządzania transportem (TMS).

Dodatkowo otwarta platforma DAF Connect pozwala zaufanym zewnętrznym dostawcom rozwiązań do zarządzania flotą na pobieranie danych bezpośrednio z serwisu DAF Connect. Zmniejsza to liczbę kosztownych modułów sprzętowych w pojeździe i umożliwia integrację typu plug-and-play, a w rezultacie obniża całkowite koszty utrzymania po stronie naszych klientów. „Otwarta platforma DAF Connect to najlepsze, zapewniające elastyczność rozwiązanie do integracji elementów sprzętowych w ramach profesjonalnych rozwiązań transportowych” — podsumowuje Jorg Wijnands.

Check Also

Kompleksowe spotkanie branżowe podczas targów NOWA INFRASTRUKTURA!

Wstęp bezpłatny po rejestracji. Targi Budownictwa Infrastrukturalnego – NOWA INFRASTRUKTURA, które odbędą się od 10 …