Home / Aktualności / Kässbohrer nawiązał partnerstwo z P.U.H Lipiński

Kässbohrer nawiązał partnerstwo z P.U.H Lipiński

Naczepy marki Kässbohrer często bywają przedmiotem wyboru pierwszego wyposażenia firm transportowych. Niedawno Kässbohrer nawiązał nowe partnerstwo z firmą P.U.H Lipiński Transport i wzmacniając flotę polskiej firmy o 15 naczep Mega Curtainsider. Założona w 1987 roku firma Lipiński Transport to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo świadczące m.in. usługi transportowo-spedycyjne na rynku krajowym i międzynarodowym.

Polegamy na jakości i solidnym wykonaniu naczep Kässbohrer. Pojazdy, które niedawno dodaliśmy do naszej floty będą wykorzystywane do transportu wielofunkcyjnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia, które otrzymujemy od zespołu sprzedaży Kässbohrer. Jestem pewien, że nasze nowo utworzone partnerstwo będzie się  rozwijać – stwierdził Adam Lipiński, właściciel P.U.H Lipiński Transport.

Dyrektor Krajowy Kässbohrer Polska Jakub Dolaniecki powiedział:
Oferujemy pojazdy wyprodukowane zgodnie z najnowocześniejszą technologią oraz w szerokiej gamie wyposażenia. Nasza mega firanka K.SCS M zbudowana na podwoziu zabezpieczonym przed korozją metodą KTL jest najlepszym wyborem do transportu intermodalnego. Pierścienie promowe (4×2), a także kurtyny antykradzieżowe ułatwiają naszemu klientowi bezpiecznie transportować ładunki. Pojazdy K.SCS M oferowane są również ze certyfikatem transportu opon. Przestrzeń ładunkowa została wyposażona w 6 rzędów aluminiowych łat oraz 2 rzędy wykonane z perforowanej stali. Naczepy posiadają również 8 przęseł zabezpieczających ładunek o masie do 5 ton, 8 łączników o nośności 2 ton, oraz drążek odbojowy umieszczony między stalowymi łatami. Dach może być podnoszony podczas załadunku na wysokość do 500 m za pośrednictwem mechanicznego systemu. W czasie jazdy można go podnieść o 100 mm na dopuszczalną wysokość 4 m.

Check Also

Rusza realizacja drogi ekspresowej do granicy polsko-ukraińskiej

– Ministerstwo Infrastruktury informuje, że 28 listopada 2022 r. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad …

Mega Darkmarket Site