Home / Aktualności / Stacje ładowania do elektrycznych ciężarówek marki DAF

Stacje ładowania do elektrycznych ciężarówek marki DAF

DAF Trucks oferuje pełną gamę stacjonarnych stacji ładowania o mocy od 20 do 360 kW. Ponadto, aby zapewnić maksymalną elastyczność, dostępne są ładowarki mobilne o mocy od 24 do 40 kW.

Ładowarki PACCAR o mocy od 20 do 50 kW umożliwiają codzienną obsługę pojedynczego pojazdu ciężarowego, który można ładować wieczorem lub w nocy.

Ładowarki PACCAR o mocy 120 i 180 kW, zaprojektowane z myślą o wygodnym ładowaniu, doskonale nadają się do użytku we flotach pojazdów elektrycznych na wielu trasach lub na wielu zmianach. Model 180 kW zapewnia moc wystarczającą do naładowania większości typów pojazdów ciężarowych w czasie krótszym niż trzy godziny.

Najmocniejszą wersją jest ładowarka PACCAR 350 kW — niezwykle szybkie rozwiązanie, które pozwala naładować pojazd do pełnej wydajności ogniw czasie poniżej dwóch godzin lub szybko podładować dwa pojazdy jednocześnie.

Ładowarki mobilne idealnie sprawdzają się podczas udzielania pomocy drogowej lub w warsztatach, w których wymagana jest maksymalna elastyczność infrastruktury do ładowania akumulatorów.

Integracją z w pełni elektrycznymi pojazdami ciężarowymi DAF, sprzętem do ładowania i oprogramowaniem sieciowym zajmuje się firma DAF i jej partnerzy — podmioty o blisko dziesięcioletnim doświadczeniu w branży zaawansowanych rozwiązań do ładowania baterii do pojazdów. W razie potrzeby partnerzy dokonają oceny na miejscu, zajmą się projektem energetycznym i wykonają prace inżynieryjne w siedzibie klienta. Do ich obowiązków będzie również należeć obsługa urządzeń do ładowania. Takie podejście zapewnia bezproblemową komunikację między pojazdami ciężarowymi a ładowarkami.

„Wdrożenie w pełni elektrycznych pojazdów ciężarowych wymaga określonego sposobu planowania i podejścia do prowadzonej działalności” — mówi Richard Zink, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży DAF Trucks. „Wsparcie firmy DAF pozwala maksymalnie uprościć tę transformację dla klientów. Zawsze chętnie doradzamy, w jaki sposób pojazd ciężarowy może zapewnić najwyższy zwrot z inwestycji w codziennej pracy. A od dziś oferujemy również naszym klientom wysokiej jakości urządzenia do ładowania, które dadzą im pewność optymalnej integracji między pojazdem a stacją ładowania”.

Sprzedawane za pośrednictwem dealerów DAF i sklepów TRP z dwuletnią gwarancją.
Klienci mogą zakupić ładowarki PACCAR u dealerów DAF oraz w punktach sprzedaży TRP. Wszystkie produkty z oferty stacji ładowania do pojazdów z napędem elektrycznym są objęte dwuletnią gwarancją.

Check Also

20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY dla floty Pieter Smit Theater Rock Polska

W uroczystości przekazania zamówionych ciągników IVECO S-WAY, która miała miejsce w siedzibie firmy w Łodzi …

Mega Darkmarket Site