Home / Aktualności / Centrum Napraw Powypadkowych Volvo Trucks Polska

Centrum Napraw Powypadkowych Volvo Trucks Polska

Volvo Trucks wprowadza innowacyjny projekt zarządzania szkodami Klientów posiadających pojazdy ciężarowe wykorzystując swoją rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów. Od teraz cały proces obsługi związanej ze szkodą i jej likwidacją będzie obsługiwany pod jednym numerem telefonu.

– Jedną z fundamentalnych wartości Volvo Trucks jest bezpieczeństwo, od zawsze poszukujemy rozwiązań zwiększających komfort i satysfakcję naszych Klientów. Takim rozwiązaniem z pewnością jest profesjonalne Centrum Napraw Powypadkowych. Projekt jest odpowiedzią na potrzebę szybkiego i sprawnego poradzenia sobie ze złożonym procesem likwidacji szkody – od momentu jej powstania, poprzez skuteczną naprawę i wypłatę należnego odszkodowania. Z ogromną przyjemnością pragnę ogłosić, że już teraz uruchamiamy tę innowacyjną w skali naszego kraju usługę dedykowaną ciężkim pojazdom użytkowym i zapraszam serdecznie Klientów do korzystania z tej pomocy – mówi Dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks Polska Małgorzata Kulis.

Projekt Centrum Napraw Powypadkowych zakłada obsługę likwidacji szkody od jej wystąpienia przez holowanie pojazdu, rozliczenie formalności z ubezpieczycielem, profesjonalną naprawę pojazdu i jego powrót na drogę. Wszystkie sprawy będą mogły zostać załatwione pod jednym, zcentralizowanym numerem telefonu: +48 601 162 002 obsługującym Klientów 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku.

– Wszyscy wiemy jak dużym problemem dla firm transportowych są niespodziewane przestoje pojazdów związane z wystąpieniem wypadku. Naszym celem było wprowadzenie usługi, która maksymalnie uprości i przyspieszy naprawy a w konsekwencji doprowadzi do szybkiego powrotu pojazdu na drogę – mówi Michał Proc Service Market & Retail Dev. Director.

Dokonując naprawy pojazdu po wystąpieniu wypadku w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks Klienci mają pewność, że naprawy są wykonywane przy użyciu oryginalnych części, na które Volvo Trucks udziela 2 letniej gwarancji. Dodatkowo, w trakcie trwania naprawy, Volvo Trucks udostępni Klientowi pojazd zastępczy w ramach ubezpieczenia.

– Często kierowcy lub nasi klienci po zaistnieniu wypadku zadają sobie pytanie co dalej? Jak zorganizować holowanie? Który serwis wybrać? Jak uruchomić proces likwidacji szkód? Od teraz na te pytania znajdą odpowiedź pod jednym specjalnym numerem telefonu, który dla nich przygotowaliśmy. Obsługą zajmie się profesjonalny likwidator szkód mający doświadczenie w rozliczaniu szkód z ubezpieczycielami. Co więcej, pod jednym numerem telefonu załatwią takie sprawy jak holowanie ich pojazdu do najbliższego autoryzowanego serwisu Volvo Trucks a także dowiedzą się o statusie napraw ich pojazdów – dodaje Daniel Lipiński Service Market Sales Manager.

Autoryzowane serwisy Volvo Trucks dysponują profesjonalnymi narzędziami naprawczymi i diagnostycznymi a także doświadczoną kadrą mechaników, która niezwłocznie przystąpi do naprawy uszkodzonego pojazdu. Zastosowanie oryginalnych części to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i jakości, ale również wyższej wartości odsprzedaży pojazdu.

– Nasze serwisy od lat zajmowały się naprawami powypadkowymi. Posiadamy odpowiednie narzędzia oraz doświadczenie.  Jesteśmy gotowi przyjąć do serwisu Klientów chcących skorzystać z naszej usługi Centrum Napraw Powypadkowych. W naszych serwisach znajdują się specjalnie wydzielone stanowiska zajmujące się wyłącznie naprawą pojazdów w ramach usługi Centrum Napraw Powypadkowych. Taki pojazd nie tylko naprawiamy, ale doprowadzamy do jego pełnej sprawności sprzed momentu wystąpienia wypadku. Współczesne konstrukcje pojazdów ciężarowych są bardzo złożone zarówno pod względem wizualnym jak i technologicznym. Właśnie dlatego bardzo istotnym jest powierzenie naprawy takiego pojazdu autoryzowanym serwisom, które zadbają o to by wszystkie systemy elektroniczne, bezpieczeństwa pracowały poprawnie. Oryginalne części zamienne, kompetencje naszych pracowników oraz zastosowanie technologii producenta – to wszystko ma znaczenie przy naprawie pojazdu, który uległ wypadkowi. Na rynku, najwyższą jakość i bezpieczeństwo w tym zakresie jest w stanie zagwarantować wyłącznie sieć autoryzowanych serwisów Volvo Trucks – mówi Rafał Kuliberda Menadżer autoryzowanych Serwisów Volvo Trucks w Dąbrowie, Długołęce i Pietrzykowicach

Usługa Centrum Napraw Powypadkowych będzie realizowana we wszystkich 29 autoryzowanych serwisach Volvo Trucks w całej Polsce.

Check Also

50 akumulatorowo-elektrycznych eActrosów

Na tegorocznych targach IAA Transportation w Hanowerze Mercedes-Benz Trucks przedstawił prototyp koncepcyjny eActrosa LongHaul, stanowiący zapowiedź …