Home / Aktualności / Drutex wybiera MAN

Drutex wybiera MAN

W połowie kwietnia br. w gdańskim oddziale firmy MAN Truck & Bus Polska odbyło się uroczyste przekazania 10 ciągników siodłowych MAN TGX 18.470, które zamówiła firma Drutex z Bytowa, produkująca okna i drzwi. To pierwsze pojazdy nowej generacji z lwem na masce we flocie firmy.

Zamówione przez producenta drzwi i okien ciągniki siodłowe MAN wyposażone są m.in. w oszczędny układ napędowy o mocy 470 KM, dużą wygodną kabinę z wysokim dachem GM oraz liczne systemy poprawiające bezpieczeństwo i komfort pracy kierowcy, takie jak asystent utrzymania pasa ruchu, system awaryjnego hamowania, tempomat adaptacyjny ACC z funkcją Stop and Go, funkcja tempomatu MAN EfficientCruise z regulacją w zależności od terenu, fabryczną elektryczną klimatyzację postojową, asystent zmęczenia kierowcy MAN AttentionGuard, obsługę radia MAN SmartSelect z panelem dotykowym oraz najnowszej generacji oświetlenie: reflektory przednie , przeciwmgielne oraz  światła skrętne w technologii LED.

Wprowadzenie na polski rynek nowej generacji pojazdów ciężarowych MAN wzbudziło zainteresowanie firmy i doprowadziło do testów nowego modelu we flocie Drutex. Doskonałe wyniki zużycia paliwa i pozytywne opinie kierowców zadecydowały o zamówieniu 10 sztuk pojazdów.

– Jesteśmy dumni, że firma Drutex, znany i ceniony producent okien wybrała pojazdy marki MAN. Mamy nadzieję, że 10 przekazanych ciągników doskonale wywiąże się ze swoich zadań i pozwoli nam dostarczyć jeszcze większą liczbę pojazdów, które zasila flotę dynamicznie rozwijającego się producenta. – powiedział Bernard Wieruszewski, dyrektor ds. sprzedaży pojazdów ciężarowych i rozwoju produktów w MAN Truck & Bus Polska.

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site