Home / Aktualności / Actros L

Actros L

Największy i najbardziej luksusowy model seryjny Actrosa, oferuje szereg funkcji i elementów wyposażenia zapewniających odprężenie podczas jazdy, komfort mieszkalny i wysoką efektywność pracy. Został on wyposażony m.in. w system Active Sideguard Assist ze zautomatyzowaną funkcją hamowania zwiększający bezpieczeństwo podczas wykonywania skrętu w prawo, Active Drive Assist 2 wyposażony w funkcję awaryjnego zatrzymania, która w nagłym przypadku automatycznie wyhamuje i zatrzyma pojazd.

Zastosowano fotel zapewniający obniżoną o 40 mm pozycję siedząca,a  jednocześnie wygodną widoczność na drogę. Fotel oraz drzwi zdobią stylowe obicie, a materac leżanki wyposażony jest w materac nawierzchniowy o grubości 45 mm. Tylna ściana kabiny w części sypialnej wyłożona jest przyjemnym w dotyku materiałem.

Actros L oferowany jest jest z nowymi umowami serwisowymi, np. Mercedes-Benz Complete Mile, które w połączeniu z Mercedes-Benz Uptime przyczyniają się do optymalizacji przepływów pieniężnych i całkowitych kosztów eksploatacji.

Nowy model Actrosa z konwencjonalnym napędem wysokoprężnym można zamawiać w całej Europie od 1 lipca 2021 r., a jego produkcja rozpocznie się w listopadzie 2021 r.

Check Also

Mercedes-Benz eActros LongHaul wyróżniony

Mercedes-Benz eActros LongHaul zdobył nagrodę „2023 Truck Innovation Award”. To renomowane wyróżnienie przyznawane jest za …