Home / Aktualności / Pierwszy DAF XG dla firmy Regesta

Pierwszy DAF XG dla firmy Regesta

Zasłona opadła symbolizując premierę, a właściwie prapremierę najnowszego modelu marki DAF w Polsce. Nowość jeszcze nie jest dostępna w polskiej sieci sprzedaży. Odsłonięcie było częścią ceremonii przekazania 1000 egzemplarza DAF-a dla firmy Regesta. W uroczystości wzięli udział  przedstawiciele firm DAF Trucks Polska, Regesta SA oraz Firma Wanicki dealer  DAF-a. DAF XG 480 w barwach firmy Regesta jest jednym z pierwszych seryjnie wyprodukowanych egzemplarzy przeznaczonych dla wyróżnionych klientów.  Polska firma dostąpiła tego zaszczytu po raz pierwszy w historii sprzedaży ciężarówek holenderskiej marki.

Jest to forma podziękowania DAF-a jednemu z największych i lojalnych klientów za bardzo dobrą współpracę – powiedział Mariusz Piszczek dyrektor Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

To pierwszy z dziesięciu przyznanym nam przed premierą pojazdów. Wchodzimy w eksploatację modelu, po którym obiecujemy sobie znaczne obniżenie kosztów eksploatacji, a także zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i komfortu kierowcy – to słowa Rafała Kwietnia prezesa zarządu firmy Regesta SA.

Nowy DAF XG 480 na żywo prezentuje się okazale. Uderza mnogość rozmaitych detali niespotykanych w produkowanych obecnie ciężarówkach. Szczegóły przedstawimy w jednym z najbliższych wydań Polskiego Trakera. 

Check Also

50 akumulatorowo-elektrycznych eActrosów

Na tegorocznych targach IAA Transportation w Hanowerze Mercedes-Benz Trucks przedstawił prototyp koncepcyjny eActrosa LongHaul, stanowiący zapowiedź …