Home / Aktualności / Busworld Latin America po raz pierwszy odbędzie się w Argentynie

Busworld Latin America po raz pierwszy odbędzie się w Argentynie

Organizowane przez Busworld i Messe Frankfurt Argentina targi dla branży autobusowej i autokarowej odbędą się w dniach 21-23 września 2022 r. w La Rural Trade Centre w Buenos Aires.

Oprócz istniejących już imprez Busworld w Brukseli, Stambule, Grapevine, Bangalore, Dżakarcie, Moskwie i Nur-Sultanie, Busworld powraca do Ameryki Łacińskiej z typową imprezą dla autobusów i autokarów. Targi są szczególnie istotne w Ameryce Łacińskiej: ze względu na brak rozbudowanej sieci kolejowej w Ameryce Łacińskiej autobusy i autokary dalekobieżne są niezwykle popularne.

Sektor zasługuje na własne wydarzenie, a Busworld Latin America już potwierdził, gdzie będzie następny przystanek: Argentyna. Jest to jedyna wystawa B2B dla branży autobusowej i autokarowej w Ameryce Łacińskiej.

„Te targi mają ogromny potencjał” – powiedział Vincent Dewaele, dyrektor generalny Busworld International BV. „Wierzymy, że Argentyna jest idealnym miejscem na pokaz Busworld i łącząc siły z Messe Frankfurt, jesteśmy gotowi, aby zwieńczyć nasze starania sukcesem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych branżą autobusową do nas we wrześniu 2022 r., aby uczyć się, spotykać i prowadzić biznes.”

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przybycia Busworld Latin America do Argentyny” – powiedział Fernando Gorbarán, prezes i dyrektor generalny Messe Frankfurt Argentina. „Nasze spółki zależne zorganizowały Busworld zarówno w Rosji, jak i Indiach i cieszymy się, że możemy dołączyć do tego najważniejszego wydarzenia w branży i być częścią tego najważniejszego wydarzenia w tym regionie. Oprócz zatrudniania tysięcy osób, autobusy i autokary symbolizują spotkanie twarzą w twarz, pozwalając nam zbliżyć się po tak trudnym roku.”

Podobnie jak w innych tego typu wystawach uczestnikami Busworld są operatorzy (zarówno publiczni, jak i prywatni), producenci pojazdów, dostawcy komponentów, akcesoriów i oprogramowania, inżynierowie, naukowcy, federacje operatorów, federacje motoryzacyjne, instytucje edukacyjne, urzędnicy, eksperci ds. mobilności, fani i wszyscy związani z branżą autobusową.

Busworld Latin America będzie wprowadzany na rynek w Ameryce Łacińskiej przez i2 Productora SRL (El Expreso TV). „Wystawa jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem w całej Ameryce Łacińskiej” – powiedział ekspert branżowy i dyrektor Expreso TV, Daniel Orciani. „Zaprezentuje rozwój i znaczenie transportu pasażerskiego w regionie, a w szczególności w Argentynie”. Rejestracja dla wystawców jest już otwarta. Osoby, które chcą zarezerwować miejsce i dołączyć do wielkiego zjazdu branży autobusowej, mogą skontaktować się z: mieke@busworld.org lub comercial@busworldlatinamerica.com.ar (w przypadku lokalizacji w Ameryce Łacińskiej).
Busworld Latin America odbędzie się w dniach 21-23 września 2022 r. w La Rural Trade Centre w Buenos Aires w Argentynie.

Check Also

Rusza realizacja drogi ekspresowej do granicy polsko-ukraińskiej

– Ministerstwo Infrastruktury informuje, że 28 listopada 2022 r. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad …

Mega Darkmarket Site