Home / Aktualności / Nowa generacja blach

Nowa generacja blach

Z końcem roku nową halę montażową KH-KIPPER opuściła demonstracyjna wywrotka kopalniana. Pojazd został zamówiony przez klienta do testów w europejskich kopalniach odkrywkowych. Do produkcji zabudowy W1MV wykorzystano blachę trudnościeralną nowej generacji – Hardox 500 Tuf.

Trudnościeralna blacha Hardox 500 Tuf to najnowszy produkt w rodzinie Hardox  oferujący wytrzymałość, ekstremalną twardość i gwarantowaną udarność w jednej i tej samej blasze trudnościeralnej. Hardox 500 Tuf łączy w sobie najlepsze własności Hardox 450 i Hardox 500. Efektem jest blacha trudnościeralna, która nie ma konkurencji na rynku.

Obecnie zarówno podłoga, jak i burty skrzyń W1MV wykonywane są ze stali HARDOX 450. W przyszłości producent zapowiada zwiększenie udziału stali HARDOX 500 Tuf w swoich zabudowach, szczególnie tam, gdzie wymagają tego trudne warunki eksploatacyjne, co pozwoli na wydłużenie okresu eksploatacji.

Wywrotka wyposażona została w wytrzymały siłownik hydrauliczny HYVA FC zapewniający krótki czas wyładunku niezwykle istotny przy wielokrotnych cyklach wyładunku. Bazujący na pracy w chmurze system monitorujący HYVA SMART podnosi efektywność i bezpieczeństwo zapewniając kierowcy aktualizowane w czasie rzeczywistym dane.

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site