Home / Aktualności / Złoto po raz drugi z rzędu dla ESA Trucks Polska

Złoto po raz drugi z rzędu dla ESA Trucks Polska

Co roku DAF nagradza czołowych dealerów marki na Starym Kontynencie. Oprócz tytułu DAF International Dealer of The Year, marka przyznaje również wyróżnienia w poszczególnych kategoriach, a także nagrody Gold Award i Silver Award. Złoty poziom we wszystkich kluczowych aspektach obsługi po raz kolejny osiągnął zespół firmy ESA Trucks Polska – dealera działającego w woj. wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim.

Tegoroczne wyróżnienie to nie pierwszy sukces ESA Trucks Polska w ramach DAF International Dealer of The Year. W 2018 roku polski przedstawiciel marki zdobył tytuł najlepszego w Europie, a rok temu ESA Trucks Polska znalazła się w czołowej szóstce konkursu, zdobywając Gold Award.

W edycji 2022 triumfowała francuska firma Groupe Lefevre. – Wykazali się determinacją, by stać się najlepszym partnerem dla swoich klientów i to w każdym aspekcie. Wyjątkowy poziom zadowolenia klientów osiągnęli m.in. dzięki fachowemu doradztwu, długim godzinom otwarcia, dobrze wyszkolonemu zespołowi i serwisowi, który trzymał się zasady „naprawiony za pierwszym razem” – podsumował Harry Wolters, prezez DAF Trucks NV.

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site