Home / Aktualności / MAN z projektem WOMAN

MAN z projektem WOMAN

W MAN Truck & Bus Polska powstał wyjątkowy projekt WOMAN, który został zaprezentowany nieprzypadkowo 8.03 w Międzynarodowym Dniu Kobiet.

Projekt ma na celu zachęcenie większej ilości kobiet do pracy jako kierowca pojazdów ciężarowych. Branża transportowa w Europie zmaga się z deficytem kierowców, teraz sytuacja stała się jeszcze trudniejsza. Dlatego firma MAN Truck & Bus Polska zwraca uwagę właśnie na kobiety, które mogą „wypełnić” lukę w tym sektorze. ”Odpowiadając na potrzeby rynku MAN wychodzi z propozycją dla kobiet stwarzając im nowe szanse na rynku pracy.” – powiedział Marc Martinez prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska 

Do udziału w tym projekcie zaprosiliśmy Karolinę Pilarczyk, profesjonalnego kierowcę driftingowego, Mistrzynię Europy w driftingu. Zachęca ona wszystkie kobiety zainteresowane motoryzacją do spełniania swoich marzeń i podejmowania wyzwań.

– Ja wielokrotnie powtarzam, że każdy powinien mieć taką pracę o jakiej marzy, jeśli mała drobna kobieta marzy aby jeździć dużym autem, dlaczego nie! Zrób to! Prowadzenie ciągnika siodłowego MAN TGX to czysta przyjemność. To auto jest bardzo intuicyjne, systemy wspomagające wyręczą w siłowych manewrach. Przestrzeń kabiny daje niesamowite poczucie komfortu a te drobne, spersonalizowane gadżety po prostu są rozbrajające – dodaje z uśmiechem.

W projekcie tym zwracamy również uwagę na ofertę pojazdów używanych w ramach usługi MAN TopUsed.

Dzięki MAN Service Complete wszystkie pojazdy możemy wyposażyć  w liczne akcesoria przydatne kobietom kierowcom, tak aby skonfigurować optymalne miejsce pracy.

Kompleksowa obsługa w systemie sprzedaży MAN TopUsed to szybki i bezpośredni kontakt z profesjonalnym działem handlowym oraz zdalna szczegółowa prezentacja filmowa CitNow wybranego pojazdu. Pojazdy MAN oferowane w ramach usługi MAN TopUsed zawierają gwarancję mobilność oraz gwarancję układu napędowego, kontrakt serwisowy, usługę MAN Digital Service wraz z system RIO box jak również ofertę finansowania MAN Financial Services.

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site