Home / Aktualności / Arcese polega na POWER CURTAIN PLUS firmy Schmitz Cargobull

Arcese polega na POWER CURTAIN PLUS firmy Schmitz Cargobull

Drogą, koleją, samolotem czy morzem – dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu, włoska firma transportowa i logistyczna Arcese zawsze może zaoferować swoim klientom optymalne rozwiązanie transportowe. Pięć nowych naczep kurtynowych Schmitz Cargobull S.CS MEGA z POWER CURTAIN PLUS, które są wykorzystywane specjalnie do transportu towarów sypkich i nieopakowanych, niedawno wzmocniło najnowocześniejszą flotę włoskiej firmy Arcese.

Elastyczna zabudowa kurtynowa z solidną plandeką bezbocznych desek i jest również certyfikowana do transportu opon. Dzięki stabilności konstrukcyjnej i wytrzymałości plandek, które są wzmocnione pasami aramidowymi i zintegrowanymi drutami stalowymi, zabudowa jest w stanie wytrzymać duże naprężenia powstające podczas transportu napojów lub towarów niepakowanych, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów. „POWER CURTAIN PLUS umożliwia nam transport drogowy i kolejowy nieopakowanych ładunków, takich jak opony, które podczas pokonywania zakrętów mają tendencję do wybrzuszania plandeki na zewnątrz”, wyjaśnia Carlo La Corte, menedżer floty w Arcese Group. „Dzięki S.CS MEGA z POWER CURTAIN PLUS możemy polegać na standardach bezpieczeństwa i skrócić czas ładowania”.

Naczepa firanka S.CS MEGA z POWER CURTAIN PLUS jest nie tylko certyfikowana zgodnie z normą DIN EN 12642 Code XL, DL Guideline 9.5 wraz z Certyfikatem Napojowym, ale jest również certyfikowana i posiada dodatkowe wyposażenie do transportu opon. Wytrzymałość ściany bocznej jest generowana przez łatwy w obsłudze mechanizm dźwigniowy, który działa na pręty nośne osadzone w plandece i napina plandekę. W ten sposób towary niestabilne wymiarowo są bezpiecznie chronione podczas załadunku dopasowanego do kształtu. Nadwozie plandekowe wyróżnia się również łatwą obsługą, ponieważ nie ma potrzeby stosowania  bocznych listew nośnych ani ukośnego usztywniania ładunku.

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site