Home / Aktualności / Zmiany w Zarządzie Continental Opony Polska

Zmiany w Zarządzie Continental Opony Polska

Z dniem 14 czerwca Dariusz Wójcik, dyrektor generalny Continental Opony Polska, podjął decyzję o odejściu z firmy i dalszym rozwoju poza strukturami Continental. Constantin Batsch, Head of Regional Sales North, zgodził się niezwłocznie objąć funkcję pełniącego obowiązki dyrektora generalnego Continental Opony Polska, w uzupełnieniu do obecnych obowiązków w organizacji.

– Pragnę podziękować Dariuszowi Wójcikowi za jego ogromne zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Przez pięć lat dołożył wszelkich starań, aby wzmocnić pozycję Continental na rynku. Z powodzeniem przeprowadził zmiany organizacyjne i zbudował trwałe relacje z klientami, co stało się szczególnie ważne w obliczu poważnych wyzwań, przed którymi w ostatnich latach stanęła cała branża. Obecnie firma plasuje się wśród liderów rynku i jest ściśle zorientowana na modele biznesowe klientów. Opierając się na doświadczonej kadrze kierowniczej, silnie zaangażowanym zespole, a także wyjątkowej ofercie produktowej, będziemy konsekwentnie podążać drogą spełniania oczekiwań naszych klientów i umacniania reputacji marki. Życzymy Dariuszowi wielu sukcesów na jego dalszej ścieżce kariery –powiedział Constantin Batsch.

Dariusz Wójcik z Continental Opony Polska związany był od 2000 roku, a od pięciu lat pełnił funkcję dyrektora generalnego, przeprowadzając firmę przez trudny okres załamania rynkowego, związanego z pandemią. Wcześniej między innymi był odpowiedzialny za obszar marketingu oraz za rozwój sieci franczyzowej BestDrive.

Constantin Batsch związany jest z firmą Continental od 19 lat. Od dwóch lat zajmuje w organizacji stanowisko Head of Regional Sales North w Replacement Tires EMEA. Wcześniej pełnił funkcję Vice President Truck Tires Replacement EMEA przez ponad sześć lat oraz Executive Vice President Two Wheel Tires przez cztery lata.

Check Also

Elektryczne VDL Citea podróżują 200 milionów kilometrów: podwojenie w ciągu osiemnastu miesięcy.

W ciągu półtora roku liczba kilometrów przejechanych przez elektryczne autobusy VDL Citea w Europie podwoiła …