Home / Aktualności / Show Car po raz pierwszy na wyspie

Show Car po raz pierwszy na wyspie

Legendarna ciężarówka szkoleniowa Inter Cars ma za sobą przejechane setki tysięcy kilometrów, nie tylko po Polsce, ale po całej Europie. Jedną z najciekawszych tras, jakie pokonało mobilne centrum szkoleniowe w ostatnim czasie było tournée po Grecji.

Nasz truck przemierzył ten kraj zaczynając swoją podróż od Tempe, gdzie otworzyliśmy najnowszy magazyn w Grecji. Kolejnym przystankiem była filia w Koryncie. Po przeprowadzonych tam szkoleniach Show Car pozostawił za sobą kontynent i przy pomocy promu przepłynął na Kretę, wyspę położoną na Morzu Śródziemnym. To wyjątkowy moment w historii mobilnego centrum szkoleniowego Inter Cars, ponieważ po raz pierwszy w historii opuściło ono stały ląd! Celem całej wyprawy było szkolenie dla nowo otwartej filii w Heraklionie, największym mieście i zarazem stolicy Krety.

Największe wrażenie w Heraklionie zrobiły na mnie otwartość i zaangażowanie pracowników filii. To wspaniali ludzie, którym zależy na jak najlepszej obsłudze klientów i stałym rozwoju. Jeżeli pozostałe filie również będą tak działać, to powinniśmy być spokojni o przyszłość naszej firmy. Podczas mojej 13-letniej pracy i licznych podróży nie widziałem jeszcze tak pięknie położonego oddziału Inter Cars. Trzymam za nich kciuki! – Tadeusz Salwin, kierowca Show Car.

Show Car w Grecji pojawił się w zupełnie nowej odsłonie, z odświeżoną – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – naczepą, a także z nowym ciągnikiem siodłowym, którym został Ford F-MAX. Trasa, jaką pokonał na skraj Półwyspu Bałkańskiego liczyła ponad 3 500 km. O kolejnych imponujących podróżach naszej szkoleniowej ciężarówki będziemy informować na bieżąco na oficjalnym profilu Inter Cars na Facebooku

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site