Home / Aktualności / Opony Apollo

Opony Apollo

Firma Apollo Tyres rozszerza swoją ofertę uznanych opon do samochodów ciężarowych i autobusów EnduRace RD2 o dwa nowe rozmiary: 315/70 i 295/80.  Opony Apollo do zastosowań z zakresu transportu regionalnego, dostępne wyłącznie do 22,5-calowych kół (standard dla opon do samochodów ciężarowych i autobusów), zapewniają lepszą przyczepność i doskonałe osiągi w każdych warunkach pogodowych, a także mniejszy opór toczenia oraz większą trwałość.

Produkowany w Europie model EnduRace RD2 to wysokiej klasy, a jednocześnie przystępne cenowo rozwiązanie dla przewoźników, które sprawdzi się w transporcie średnio- i dalekodystansowym. 

Wzmocniona osłona przyczynia się do poprawy trwałości, która jest o 170% większa, niż wymagają tego europejskie przepisy prawne, oraz do zwiększenia odporności na rozdarcia.

W sierpniu zeszłego roku wprowadzono na rynek oponę EnduRace RD 2 w rozmiarze 315/80 R22.5, która cieszy się uznaniem w europejskim sektorze samochodów ciężarowych i autobusów. Wariant 315/70 R22.5 zostanie wprowadzony na rynek w lipcu bieżącego roku, a wariant 295/80 R22.5 — w marcu 2023 r. W 2024 roku firma Apollo Tyres wprowadzi również drugą generację 17,5-calowych opon, które są obecnie używane przez około 15% użytkowników w europejskim sektorze pojazdów ciężarowych i autobusów.

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site