Home / Aktualności / Grupa Wróbel w Słubicach – nowy serwis w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska

Grupa Wróbel w Słubicach – nowy serwis w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska

W przygranicznych Słubicach ruch ciężarowy jest bardzo duży – to zatem doskonałe miejsce dla kolejnej autoryzowanej placówki serwisowej w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska. Utworzyła ją Grupa Wróbel, dla której jest to już siódmy z kolei serwis samochodów ciężarowych marki z gwiazdą.Nowy serwis Grupy Wróbel w Słubicach powstał na 2-hektarowej działce w zmodernizowanych budynkach przy głównej drodze przebiegającej przez przygraniczne miasto. Ruch transportowy jest tu ogromny, a dogodne położenie obiektu tuż przy przejściu granicznym dla pojazdów ciężarowych i nieopodal Truck Portu w Świecku, stanowi dla wielu klientów Mercedes-Benz Trucks ogromne ułatwienie, zwłaszcza w kontekście przepisów Pakietu Mobilnościowego. Placówka składa się z części biurowej, urządzonej zgodnie ze standardami marki, oraz dużej, jasnej hali. Całość ma powierzchnię ok. 1600 m2.

Prace modernizacyjno-remontowe rozpoczęły się na początku 2022 roku, a 28 lipca, po pomyślnych audytach otrzymaliśmy oficjalnie zielone światło z centrali Mercedes-Benz Trucks Polska, żeby rozpocząć działalność w ramach autoryzacji dla pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz, Unimog
i FUSO –
mówi Katarzyna Walczak, kierowniczka nowego serwisu ciężarowego Grupy Wróbel. – Budynki zostały gruntownie odnowione i dostosowane do standardów marki, uwzględniając też rozwiązania proekologiczne, takie jak dodatkowe świetliki w dachu, dzięki którym nie trzeba w dzień doświetlać hali sztucznie.

Hala serwisowa składa się z dwóch kanałów pełno przejazdowych oraz stanowiska diagnostycznego – łącznie serwis zapewnia osiem stanowisk naprawczych. Obiekt posiada również własny dwupoziomowy magazyn części, a także część wypoczynkową z ekspresem do kawy i telewizorem dla klientów. Kierowcy mogą się tu także wykąpać.

Na klientów czeka tu zespół składający się z 11 mechaników, dwóch mistrzów, trzech doradców serwisowych, dwóch pracowników magazynu, jednej sprzedawczyni części oraz dwóch recepcjonistek.
Nasz główny cel to jak najwyższa jakość obsługi klientów, do czego niezbędne jest przede wszystkim skupienie się na ich kluczowych potrzebach – podkreśla Katarzyna Walczak. – W przypadku pojazdów ciężarowych najważniejszy jest czas i niezawodność naprawy, a także dostępność i bieżąca informacja o przebiegu i kosztach usługi. Jestem przekonana, że nasz serwis w Słubicach jest w stanie zapewnić klientom taki poziom obsługi, z jednej strony dzięki przestrzeganiu standardów sieci Mercedes-Benz Trucks Polska oraz Grupy Wróbel, a z drugiej za sprawą naszego indywidualnego zaangażowania i ogromnej motywacji wynikającej z dołączenia do grona pasjonatów i profesjonalistów związanych z marką od lat.

Check Also

20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY dla floty Pieter Smit Theater Rock Polska

W uroczystości przekazania zamówionych ciągników IVECO S-WAY, która miała miejsce w siedzibie firmy w Łodzi …

Mega Darkmarket Site