Home / Aktualności / Nowy oddział autoryzowanego dealera IVECO SILTRUCK w Żorach

Nowy oddział autoryzowanego dealera IVECO SILTRUCK w Żorach

Oficjalnie otwarcie nowego oddziału IVECO SILTRUCK nastąpiło 3 października 2022 roku. W obiekcie prowadzona jest sprzedaż zarówno nowych modeli IVECO, jak i pojazdów używanych. Placówka świadczy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich pojazdów marki IVECO.

Żorski oddział IVECO SILTRUCK mieści się w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym tuż przy drodze wojewódzkiej nr 935 (Racibórz – Pszczyna), w pobliżu węzła Żory – Rowień na Autostradzie Bursztynowej (A1). Do dyspozycji klientów przygotowano duży i wygodny parking. Budynek o powierzchni 1800 m2 zajmują biura handlowe, sale konferencyjne, w pełni wyposażony pokój wypoczynkowy dla kierowców oraz pomieszczenia związane z serwisem. W tej części mieści się komfortowa poczekalnia, w której klienci mogą wygodnie spędzić czas w oczekiwaniu na realizację usług. Zaplecze serwisowo-magazynowe stanowi obszerna hala z 10 stanowiskami naprawczymi, wyposażonymi w niezbędne narzędzia specjalistyczne oraz magazynem części zamiennych. O kompleksową obsługę klientów dba wykwalifikowana kadra techniczna obsługująca serwis i magazyn części, a także zespół specjalistów zajmujący się sprzedażą pojazdów. Dzięki współpracy z OK TRUCKS, marką specjalizującą się w sprzedaży używanych pojazdów certyfikowanych przez IVECO, SILTRUCK oferuje również możliwość uzyskania wyceny i sprzedaży pojazdów używanych, zarówno dostawczych jak i ciężarowych.

Firma SILTRUCK Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku. Wcześniejsze wieloletnie doświadczenie właścicieli w branży motoryzacyjnej zapewniło solidne przygotowanie do prowadzenia działalności handlowej i świadczenia usług serwisowych dla wszystkich produktów sygnowanych marką IVECO. Należąca do SILTRUCK pierwsza autoryzowana placówka dealerska IVECO na Podbeskidziu została otwarta w 2005 roku w Skoczowie. W 2009 roku obiekt ten poddano znaczącej rozbudowie i modernizacji, a kolejny punkt dealerski i serwisowy IVECO Siltruck powstał w Opolu w roku 2013.

Check Also

20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY dla floty Pieter Smit Theater Rock Polska

W uroczystości przekazania zamówionych ciągników IVECO S-WAY, która miała miejsce w siedzibie firmy w Łodzi …

Mega Darkmarket Site