Home / Aktualności / Grupa Wielton ponownie wspiera WOŚP i zachęca do licytacji

Grupa Wielton ponownie wspiera WOŚP i zachęca do licytacji

Innowacyjne naczepy i przyczepy marki Wielton, zanim znajdą się w sprzedaży, są poddawane szczegółowym testom przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu w ciągu zaledwie 4-5 tygodni wieluński producent potrafi przetestować swoje pojazdy i określić stan, w jakim te znalazłyby się po przejechaniu 500 000 km. Jest to trasa zwykle pokonywana przez naczepy przez aż 3-5 lat eksploatacji. Z okazji 31. finału WOŚP Grupa Wielton przygotowała aukcję, której zwycięzca będzie mógł zwiedzić infrastrukturę Działu Badawczo-Rozwojowego w Wieluniu, od kuchni zobaczyć jak wygląda proces całopojazdowego badania prototypów oraz zjeść wspólny obiad z Prezesem Mariuszem Golcem, CEO Grupy Wielton.

Grupa ponownie wspiera zbiórkę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tego roku zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. Celem akcji jest wyposażenie szpitali w urządzenia przyśpieszające diagnostykę zakażeń, a co za tym idzie umożliwiające lepszą terapię sepsy. W celu zebrania jak największych funduszy, w tym roku firma zaprasza do licytacji aukcji, której zwycięzca zwiedzi infrastrukturę badawczą spółki oraz weźmie udział w spotkaniu z CEO Grupy Wielton.

Każdy nowy rok, zaraz obok wyzwań i możliwości, przynosi ze sobą nadzieję. To właśnie ją, już od ponad 30 lat, daje fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspomagająca głównie medycynę dziecięcą. W tym roku, tak samo jak w poprzednich latach, z radością wspieramy jej inicjatywę i chętnie dołączamy się do akcji. Dzięki temu mamy okazję serdecznie zaprosić osoby zainteresowane do wzięcia udziału w organizowanej przez nas aukcji. Tegorocznym przedmiotem licytacji jest zwiedzanie naszego innowacyjnego Działu Badań i Rozwoju zwieńczone wspólnym obiadem. To niepowtarzalna okazja, aby poznać tajniki działania jednego z trzech w Europie symulatorów drogi – zachęca Mariusz Golec, CEO Grupy Wielton.

Dział Badań i Rozwoju w Wieluniu stanowi połączenie nauki z biznesem. Jest ośrodkiem innowacji firmy i odgrywa zasadniczą rolę w procesie wprowadzania nowych rozwiązań oraz produktów marki Wielton. Jego „sercem” jest symulator drogi MTS 320 Road Simulator do przeprowadzania trwałościowych badań całopojazdowych naczep i przyczep w warunkach użytkowania. Symulator MTS oddaje zmienność realnych warunków, w jakich naczepy są eksploatowane. Dzięki wyposażeniu go w najwyższej klasy oprogramowanie oraz sprzęt do testów symulacyjnych, materiałowych i diagnostyki konstrukcji możliwe jest wykluczenie jakichkolwiek usterek czy wad ukrytych produktów już na etapie projektowania i prototypowania. Celem badań jest podniesienie poziomu technologicznego i bezpieczeństwa produkowanych pojazdów, kompleksowe sprawdzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, a także zwiększanie konkurencyjności oferowanych na rynku naczep i przyczep. Dodatkowo, istotnym celem Grupy Wielton jest wytwarzanie produktów z dbałością o środowisko naturalne.

Zwycięzca licytacji Grupy Wielton będzie miał wyjątkową okazję wzięcia udziału w procesie wdrażania nowego produktu i testach sprawdzających jakość oraz wytrzymałość konstrukcji. Swoimi wrażeniami będzie mógł się podzielić z CEO Grupy Wielton podczas wspólnego obiadu.

Termin realizacji przedmiotu aukcji zostanie indywidualnie ustalony ze zwycięzcą po jej zakończeniu i wpłacie wylicytowanej kwoty.

Link do aukcji: Zwiedzanie Działu RND Grupy Wielton w Wieluniu – Aukcje WOŚP – Allegro.pl

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site