Aplikacja mobilna MOYA firma najlepszą technologią dla flot

Aplikacja mobilna dla klientów biznesowych MOYA firma została nagrodzona w prestiżowym plebiscycie branży transportowej, Fleet Derby 2023. MOYA firma już po raz kolejny może poszczycić się prestiżowym mianem najlepszej technologii cyfrowej dla flot.

Fleet Derby to ogólnopolski plebiscyt branży CFM, który od 12 lat prezentuje najlepsze produkty i usługi flotowe dostępne na polskim rynku. Zwycięzcy wyłaniani są wyniku głosowania użytkowników i odbiorców tych innowacyjnych rozwiązań, m.in. fleet managerów, właścicieli firm, przedstawicieli firm z sektora CFM. Organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”.

Aplikacja mobilna dla klientów biznesowych MOYA firma, już po raz kolejny została nagrodzona w prestiżowym plebiscycie Fleet Derby. Narzędzie w 2021 roku ogłoszono najlepszym „produktem/ usługą flotową”, a w tegorocznej edycji w kategorii „Technologie cyfrowe dla flot” doceniono jego innowacyjność.

MOYA firma wspiera menedżerów w zarządzaniu flotami samochodowymi, a kierowcom umożliwia m.in. realizację szybkich płatności na stacjach paliw MOYA. Aplikacja jest nieustannie aktualizowana i udoskonalana, aby zapewnić klientom maksymalny poziom wygody i użyteczności. MOYA firma daje użytkownikom szereg korzyści, a atrakcyjne ceny i rabaty na paliwo to zaledwie początek listy. Pozwala sprawować pełną kontrolę nad kartami, limitami online oraz dokonywanymi tankowaniami. Płatności online realizowane są z poziomu aplikacji, także za pomocą kodów QR bezpośrednio przy dystrybutorach. Warto wspomnieć również o wygodnej nawigacji do wybranej stacji paliw MOYA dzięki synchronizacji z Google Maps.

Plebiscyt Fleet Derby z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem branży, co wiąże się z rosnącą liczbą zarówno nominowanych, jak i oddanych głosów. Przedsięwzięcie ma niebagatelną rolę w zwiększaniu świadomości i rozpoznawalności produktów i usług, które kształtują rynek flotowy oraz wpływają na rozwój branży motoryzacyjnej, flotowej i elektromobilności. 

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA dziękuje wszystkim, którzy oddali swój głos na aplikację MOYA Firma. Nagroda jest motywacją do dalszych działań mających na celu dostarczanie klientom najlepszych produktów i usług.

Check Also

Spotkanie Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych TRANS z reprezentacją Ministerstwa Infrastruktury

10 czerwca 2024 roku, w Hotelu Korona w Rybniku odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Przewoźników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.