„Boks daje rekreacyjna jazdę”. Aleksandra Sasha Sidorenko w nowej serii programu Ford Polska „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”

WARSZAWA, 17 czerwca 2024 roku – Wielokrotnie słyszała, że boks nie jest sportem dla dziewczyn. Nie przeszkodziło jej to w zdobyciu mistrzostwa Europy w wadze lekkiej. Dzisiaj inspiruje wiele kobiet, które dzięki tej wyjątkowej dyscyplinie odbudowują swoją silę psychiczną i pewność siebie. Zapraszamy na najnowszy odcinek z cyklu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”, który prowadzi Beata Sadowska. Całą rozmowę można obejrzeć na kanale YouTube Ford Polska.

Aleksandra Sasha Sidorenko rozpoczęła swoją karierę sportową w wieku 12 lat od treningów karate. W wieku 14 lat zaczęła trenować kickboxing, w którym zdobyła Puchar Świata. Siedmiokrotnie zdobywała tytuł mistrzyni Ukrainy w boksie, pięciokrotnie startowała w mistrzostwach Europy i czterokrotnie w mistrzostwach świata. Reprezentowała Ukrainę i Kazachstan. W 2014 roku przeprowadziła się do Polski i przyjęła polskie obywatelstwo. W 2017 roku zdobyła pas Mistrzyni Europy.

W rozmowie z Beatą Sadowską opowie między innymi o swojej pierwszej porażce, o tym czy boks pomaga w zakończeniu związku i zdradzi, czy mama boksuje inaczej.

Boks jest bardzo trudną dziedziną sportu. Tutaj bardzo duże znaczenie ma trening ogólnorozwojowy ciała oraz siła, wytrzymałość i prędkość. Trzeba nauczyć się trzeźwo myśleć, analizować i szybko podejmować decyzje. Warto również pamiętać o samej przyjemności z uprawiania boksu. Nie chodzi tylko o to, żeby wygrać. Najważniejsza jest ta gra bokserska, którą podejmujemy z przeciwnikiem. To jak z jazdą sportowym samochodem. Nie musimy nim szybko jeździć, ale możemy mieć przyjemność z jazdy rekreacyjnej. Uważam boks za taką rekreacyjną jazdę – powiedziała podczas wywiadu Aleksandra Sasha Sidorenko.

 „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” to projekt Ford Polska. Prowadzącą program jest Beata Sadowska, a do Mobilnego Studia E-Transit zaprasza gości, którzy odmienili swoje życie i – w zgodzie z własnymi marzeniami – wybrali swoją pasję.

Pierwszy odcinek serii został wyemitowany 2 października 2023 na kanale YouTube Ford Polska, a gościem programu byli między innymi Maja Włoszczowska – polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, Paweł Kunachowicz – prawnik, który zrzucił togę i został przewodnikiem wysokogórskim, a także podróżniczka Lexie Alford, która ustanowiła oficjalny rekord świata jako pierwsza osoba, która okrążyła kulę ziemską samochodem elektrycznym – Fordem Explorerem.

Materiał video: https://youtu.be/cBZtquhW7Mc

Check Also

Thermo King wprowadza Trailer Assist Premium, rozwiązanie dla naczep przeznaczone do monitorowania danych pojazdu

Thermo King Trailer Assist Premium stanowi kolejny krok w rozwiązaniach do monitorowania danych dla naczep …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.