Dwa IVECO S-Way dla Scuderia Ferrari

IVECO, jako oficjalny partner Scuderia Ferrari oraz oficjalny sponsor Ferrari Challenge Europe, dostarczyła dwa samochody ciężarowe IVECO S-Way, których uroczyste przekazanie zorganizowano na kultowym torze Ferrari we Fiorano. W wydarzeniu wzięli udział Luca Sra, President, Truck Business Unit w Iveco Group, oraz Laurent Mekies, Scuderia Ferrari Racing Director – Head of Track Area. Luca Sra, President Truck Business Unit w Iveco Group, powiedział:

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasza marka cieszy się uznaniem legendy świata sportu. Od 20 lat współpracujemy z Ferrari, które ufa naszym wytrzymałym i niezawodnym pojazdom, wykorzystując je w logistyce i transporcie swoich najważniejszych zasobów. Mamy podobne wartości i ambicje oraz zapał i ducha rywalizacji niezbędne do działania na najwyższym poziomie. Podobnie jak Scuderia Ferrari, kierujemy się wolą walki i dążenia do doskonałości. Nieustannie przesuwamy granice tego, co jest możliwe. Dzień po dniu podnosimy poprzeczkę, zawsze mierząc jak najwyżej.

Dwa samochody ciężarowe IVECO S-Way w specjalnym oklejeniu i kolorze typowym dla bolidów Scuderia Ferrari dołączą do floty IVECO użytkowanej przez ten zespół i będą wykorzystywane do transportu samochodów wyścigowych oraz sprzętu na tory na całym świecie. Pojazd ciężarowy IVECO S-Way został opracowany z myślą o dostarczaniu kompletnego pakietu funkcji i zrównoważonych rozwiązań skoncentrowanych na kierowcy oraz zaawansowanych usług online dopasowanych do jego potrzeb. To rozwiązanie transportowe zaprojektowane z myślą o podniesieniu komfortu pracy w trakcie jazdy i na postoju.

IVECO S-Way wyróżnia się obniżonym zużyciem paliwa dzięki nowej gamie silników, zaawansowanym technologiom, znakomitym parametrom aerodynamicznym, a także innowacyjnym i zindywidualizowanym usługom. To samochód ciężarowy w pełni skomunikowany ze światem zewnętrznym, który otwiera nową erę zarządzania flotą i jakości życia na pokładzie. Wspiera operatorów logistycznych i menedżerów floty poprzez optymalizację dyspozycyjności pojazdu i spalania.

IVECO S-Way dostarczone Scuderia Ferrari to ciągniki siodłowe typu low tractor, idealne do transportu naczep-kamperów dla zespołu z Maranello. Pojazdy wyposażono w 570-konne silniki Cursor 13, 12-biegowe zautomatyzowane przekładnie HI-TRONIX oraz w pełni automatyczne zawieszenie. W samochodach zamontowano także zaawansowany system multimedialny z nawigacją satelitarną, cyfrowego asystenta kierowcy IVECO Driver Pal oraz moduł łączności Connectivity Box 4G.

Check Also

Thermo King wprowadza Trailer Assist Premium, rozwiązanie dla naczep przeznaczone do monitorowania danych pojazdu

Thermo King Trailer Assist Premium stanowi kolejny krok w rozwiązaniach do monitorowania danych dla naczep …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.