Dwa IVECO S-Way dla Scuderia Ferrari

IVECO, jako oficjalny partner Scuderia Ferrari oraz oficjalny sponsor Ferrari Challenge Europe, dostarczyła dwa samochody ciężarowe IVECO S-Way, których uroczyste przekazanie zorganizowano na kultowym torze Ferrari we Fiorano. W wydarzeniu wzięli udział Luca Sra, President, Truck Business Unit w Iveco Group, oraz Laurent Mekies, Scuderia Ferrari Racing Director – Head of Track Area. Luca Sra, President Truck Business Unit w Iveco Group, powiedział:

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasza marka cieszy się uznaniem legendy świata sportu. Od 20 lat współpracujemy z Ferrari, które ufa naszym wytrzymałym i niezawodnym pojazdom, wykorzystując je w logistyce i transporcie swoich najważniejszych zasobów. Mamy podobne wartości i ambicje oraz zapał i ducha rywalizacji niezbędne do działania na najwyższym poziomie. Podobnie jak Scuderia Ferrari, kierujemy się wolą walki i dążenia do doskonałości. Nieustannie przesuwamy granice tego, co jest możliwe. Dzień po dniu podnosimy poprzeczkę, zawsze mierząc jak najwyżej.

Dwa samochody ciężarowe IVECO S-Way w specjalnym oklejeniu i kolorze typowym dla bolidów Scuderia Ferrari dołączą do floty IVECO użytkowanej przez ten zespół i będą wykorzystywane do transportu samochodów wyścigowych oraz sprzętu na tory na całym świecie. Pojazd ciężarowy IVECO S-Way został opracowany z myślą o dostarczaniu kompletnego pakietu funkcji i zrównoważonych rozwiązań skoncentrowanych na kierowcy oraz zaawansowanych usług online dopasowanych do jego potrzeb. To rozwiązanie transportowe zaprojektowane z myślą o podniesieniu komfortu pracy w trakcie jazdy i na postoju.

IVECO S-Way wyróżnia się obniżonym zużyciem paliwa dzięki nowej gamie silników, zaawansowanym technologiom, znakomitym parametrom aerodynamicznym, a także innowacyjnym i zindywidualizowanym usługom. To samochód ciężarowy w pełni skomunikowany ze światem zewnętrznym, który otwiera nową erę zarządzania flotą i jakości życia na pokładzie. Wspiera operatorów logistycznych i menedżerów floty poprzez optymalizację dyspozycyjności pojazdu i spalania.

IVECO S-Way dostarczone Scuderia Ferrari to ciągniki siodłowe typu low tractor, idealne do transportu naczep-kamperów dla zespołu z Maranello. Pojazdy wyposażono w 570-konne silniki Cursor 13, 12-biegowe zautomatyzowane przekładnie HI-TRONIX oraz w pełni automatyczne zawieszenie. W samochodach zamontowano także zaawansowany system multimedialny z nawigacją satelitarną, cyfrowego asystenta kierowcy IVECO Driver Pal oraz moduł łączności Connectivity Box 4G.

Check Also

Grupa Wanicki oddział Rzeszów (Trzciana) po raz trzeci – „Dealer Roku DAF 2024”

Tradycyjnie na początku roku firma DAF Trucks Polska ogłasza wyniki konkursu, w którym rywalizują dealerzy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.