Dziesięć nowych Actrosów 1848 LS dołącza do floty firmy Transsped

Do liczącej ponad 140 zestawów floty firmy Transsped w tym roku dołączają nowe Actrosy L. Dziesięć nowych ciągników 1848 LS, to pierwsze Mercedesy zamówione przez podkarpackiego przewoźnika od 2011 roku. Transakcja została zawarta w rzeszowskim oddziale Sobiesław Zasada Automotive.– Chcieliśmy wprowadzić i sprawdzić nową markę w naszej flocie, porównać te pojazdy z tymi, których używamy – mówi Filip Łuszczki, członek zarządu Transspedu. – Dodatkowo o transakcji przesądziła dostępność pojazdów w momencie zamówienia i profesjonalizm dealera, firmy Sobiesław Zasada Automotive w Rzeszowie. Satysfakcjonujący były także wyniki spalania po teście, który przeprowadziliśmy przed zakupem.

Firma Transsped działa na europejskim rynku jako przewoźnik, spedytor i operator logistyczny już od ponad 30 lat. Zlokalizowana w Malawie pod Rzeszowem rodzinna spółka posiada pięć oddziałów handlowych w Polsce, a oprócz międzynarodowych przewozów towarów neutralnych, rozpoczyna także świadczenie usług transportu produktów wymagających temperatury kontrolowanej. Pojazdy Transspedu można spotkać na drogach całej Europy Zachodniej, w tym przede wszystkim Szwajcarii i Anglii.
Zakup 10 nowych Actrosów obejmuje także trzyletni kontrakt serwisowy, w ramach którego firma ma dostęp do usługi Mercedes-Benz Uptime, pozwalającej m.in. z wyprzedzeniem reagować na możliwość pojawienia się usterki. Pojazdy posiadają największe dostępne zbiorniki na paliwo o pojemności 1390 l, a także kabiny typu BigSpace z płaską podłogą, wyposażone w dwa miejsca do spania.

Check Also

eActros 400 – wspólny projekt firm Daimler Truck Polska i GT Trailers

17 maja w siedzibie firmy GT Trailers w Kurzniach odbyło się uroczyste przekazanie nowego pojazdu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.