„E100” rozlicza tankowanie na stacjach paliw MOYA za pomocą aplikacji

E100, międzynarodowy dostawca kart paliwowych i usług związanych z transportem oraz Anwim S.A., właściciel ponad 450 stacji paliw MOYA podpisali umowę o rozszerzeniu współpracy. Dzięki niej klienci E100 mogą, za pomocą aplikacji, rozliczyć transakcje za tankowanie paliwa bezpośrednio przy dystrybutorze nie korzystając z systemów kasowych i terminali.

Kierowcy posługujący się aplikacją E100 Mobile z aktywną funkcjonalnością E100 Mobility mogą korzystać z wygodnego, sposobu tankowania za pomocą smartfonu na stacjach MOYA. Sam proces tankowania przebiega błyskawicznie i wymaga tylko kilku kliknięć w telefonie z włączoną aplikacją. Wystarczy: wybrać stację, następnie dystrybutor, kiedy aplikacja zaproponuje rozpoczęcie tankowania – fizycznie zatankować i po zakończeniu potwierdzić to w aplikacji. Kierowca może ruszać w dalszą podróż lub wykorzystać czas na większe zakupy w sklepie.

Naszym celem jest tworzyć produkty, dzięki którym biznes naszych Partnerów i Klientów staje się bardziej mobilny. E100 Mobility to funkcjonalność aplikacji, która w zasadniczy sposób upraszcza, przyspiesza i czyni bardziej bezpiecznym proces tankowania pojazdów na stacjach paliw. To nowy, cyfrowy etap współpracy między naszymi firmami i jesteśmy bardzo zadowoleni, że razem z siecią stacji paliw MOYA zmieniamy branżę paliwową w Polsce. To znakomita informacja dla klientów obu firm. – mówi Natallia Ilyenia, Head of Remote Payments w E100.

– Z naszego punktu widzenia współpraca z E100 to odpowiedź na rosnącą popularność cyfrowych, mobilnych rozwiązań branży paliwowej. Obserwujemy na naszych stacjach, że korzystanie z tej nowości w rozliczaniu transakcji za tankowanie jest proste i intuicyjne dla kierowców – po wybraniu stacji wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji. – komentuje Andrzej Kisała, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Flotowej w Anwim S.A.
E100 planuje rozwijać funkcjonalność E100 Mobility oraz zwiększać sieć jej akceptacji w Polsce oraz w kilkunastu krajach Europy. Na koniec lutego 2024 w sieci akceptującej rozliczenia za tankowanie za pomocą aplikacji było ponad 1200 stacji paliw w Polsce i Europie.

Check Also

Zabytkowa taksówka Warszawa M20 znów we flocie krakowskiego MPK

Po kilkudziesięciu latach do floty MPK SA w Krakowie wrócił wyjątkowy pojazd – to licząca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.