Ekoenergetyka w Rouen we Francji – razem w stronę zrównoważonej mobilności!

Ekoenergetyka ogłasza przełomową współpracę z Rouen Metropole, stanowiącą znaczący krok w kierunku czystszej i bardziej zrównoważonej przyszłości miasta. Planując zainstalowanie 76 punktów ładowania na początku 2024r., Rouen zobowiązuje się do przekształcenia całej swojej floty autobusowej w projekt o zerowej emisji CO2! 
Ta współpraca rozpoczęła się dostawą 17 ładowarek do E-Busów latem. Teraz Ekoenergetyka z radością ogłasza, że dostarczyła kolejne 76 ładowarek do autobusów eBusco, umacniając swoją pozycję głównego dostawcy dla Rouen Metropole. To osiągnięcie jest świadectwem zaangażowania zespołu Ekoenergetyki i niezachwianego wsparcia ze strony Ekoenergetyka Service.
Dostarczone ładowarki to 32 jednostki Axon Easy 120 kW oraz 44 jednostki Axon Side 180 kW z 44 satelitami SAT ONE, czyli ładowarki oferujące jeszcze większą moc, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić płynną pracę e-busów.

Check Also

Ruszyła rejestracja na Kongres Nowej Mobilności 2024: jak zachować konkurencyjność europejskiego przemysłu w dobie transformacji?

Największa konferencja i targi zrównoważonego transportu w regionie CEE odbędą się w dniach 25-27 września …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.