Goodyear trzeci rok z rzędu z tytułem Master od DAF w rankingu efektywności dostawców

Firma DAF przyznała Goodyearowi najwyższą ocenę Master w swoim programie zarządzania wydajnością dostaw. Dostawcy są w nim oceniani za wyniki w rozwijaniu produktu, wsparcia operacyjnego i dostosowania biznesowego do celów DAF. To już trzeci rok z rzędu, kiedy Goodyear otrzymuje to najwyższe, prestiżowe wyróżnienie.

Dostawcy mogą osiągnąć w rankingu status Achiever, Leader lub Master. Najwyższy tytuł Master jest zarezerwowany dla tych, którzy wykazują się wyjątkową wydajnością i aktywnie wspierają współpracę z firmą DAF.

Jesteśmy dumni, że trzeci rok z rzędu otrzymaliśmy od DAF ocenę Master. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza nieustanne wysiłki naszych zespołów, by dostarczać DAF produkty o wysokiej wydajności i doskonałe wsparcie. Odzwierciedla również głęboko ugruntowane partnerstwo między Goodyear i DAF, oparte na solidnych fundamentach wzajemnego zaufania, niezmiennie wysokiej jakości oraz wspólnie osiąganego sukcesu – powiedział Xavier Fraipont, wiceprezes odpowiedzialny za dywizję opon użytkowych i rozwiązań dla flot transportowych w Goodyear EMEA.

Utrzymując prestiżowy status Master przez trzy kolejne lata, Goodyear udowodnił swoją zdolność do dostarczania klientom wyjątkowej wartości. To też kolejny dowód zaangażowania marki w bliską współpracę z producentami fabrycznymi.

Osiąganie najwyższych standardów jakości i doskonałości usług niezmiennie pozostaje naszym priorytetem. Cieszymy się na współpracę z liderami w sektorze pojazdów ciężarowych w nadchodzących latach. Kładąc nacisk na indywidualne potrzeby i preferencje naszych klientów, Goodyear nieustannie pracuje nad tym, aby nasze produkty i usługi przynosiły wartość dodaną oraz satysfakcję. To zorientowanie na potrzeby klienta przejawia się we wszystkich aspektach naszych działań, począwszy od rozwoju produktów, a skończywszy na wsparciu posprzedażowym – dodał Fraipont.

Check Also

Zabytkowa taksówka Warszawa M20 znów we flocie krakowskiego MPK

Po kilkudziesięciu latach do floty MPK SA w Krakowie wrócił wyjątkowy pojazd – to licząca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.