„Grupa Benalu-Legras rośnie w siłę”

Grupa Benalu-Legras, jeden z wiodących europejskich producentów naczep, nabywa części aktywów Martin Reisch Eliasbrunn GmbH oraz indywidualne aktywa Martin Reisch GmbH Fahrzeugbau Hollenbach w Niemczech.

Naszym priorytetem jest kontynuacja produkcji pojazdów Reisch w Niemczech i utrzymanie marki Reisch jako marki premium” – powiedział Maciej Radomski, przewodniczący Rady Nadzorczej Reisch.

Planujemy połączyć niemiecką jakość z know-how Grupy Benalu- Legras. Dzięki połączeniu doświadczenia z nowoczesnymi technologiami będziemy mogli poszerzyć ofertę grupy o zmodernizowane pojazdy Reisch. Naszym celem jest wzmocnienie obecności marki Reisch na niemieckim rynku” – dodał Maciej Radomski. System grupowych zakupów, synergia w produkcji oraz połączenie kanałów dystrybucyjnych zwiększą konkurencyjność nowych pojazdów Reisch na niemieckim i europejskim rynku naczep.

Zarząd Grupy Benalu-Legras podkreśla wybraną ścieżkę długoterminowej strategii skoncentrowanej na jakości i ciągłym rozwoju, opartej na najnowszych osiągnięciach technologicznych, najlepszym wyposażeniu i materiałach używanych w produkcji.

Grupa ta to europejski lider w zakresie projektowania i produkcji pojazdów przemysłowych, będący podmiotem zależnym holdingu Arcole Industries o obrocie ponad 260 mln €. W portfolio grupy znajdują się marki: Benalu, Legras, Bennes Marrel, Maisonneuve (Francja) i Mega (Polska) oraz obecnie marka Reisch (Niemcy).

Check Also

Thermo King wprowadza Trailer Assist Premium, rozwiązanie dla naczep przeznaczone do monitorowania danych pojazdu

Thermo King Trailer Assist Premium stanowi kolejny krok w rozwiązaniach do monitorowania danych dla naczep …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.