Higway Automotive 

Firma AVA CEE zmienia nazwę na Highway Automotive, ale jej przedstawiciele zapewniają, że ich zobowiązania wobec klientów pozostają niezmienne. Zmieniła się nazwa i logo, ale osoby kontaktowe, adresy, magazyn, sieć dystrybucji pozostają niezmienione.

Nowa marka będzie się specjalizować  wyłącznie w obszarze samochodów ciężarowych, autobusów oraz maszyn roboczych i rolniczych.

Od blisko 20 lat koncentrujemy się na opracowaniu najlepszych rozwiązań dla układów chłodzenia silników i klimatyzacji, a wraz z dodaniem grupy produktów kontrolujących emisję spalin, nasza oferta staje się coraz bardziej wszechstronna. Staraliśmy się, aby nasze działania zawsze były synonimem jakości i zaangażowania, a teraz z przyjemnością kontynuujemy naszą misję, by zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty. Naszym celem jest stać się jednym z liderów rynku  części zamiennych do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn roboczych i rolniczych – powiedział Bogdan Szymanowski Prezes Highway Automotive sp. z o.o.

Check Also

Spotkanie Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych TRANS z reprezentacją Ministerstwa Infrastruktury

10 czerwca 2024 roku, w Hotelu Korona w Rybniku odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Przewoźników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.