Inżynieria wymagań w firmie Schmitz Cargobull po raz kolejny uzyskała srebrny status IREB

Inżynieria wymagań, specjalistyczny dział inżynierii systemów elektrycznych/elektronicznych (E/E) firmy Schmitz Cargobull, otrzymał drugi rok z rzędu srebrny status od IREB (Międzynarodowej Rady ds. Inżynierii Wymagań) na rok 2024. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla kwalifikacji pracowników potwierdzając profesjonalne podejście do klienta, aby zaoferować mu wysoką jakość i skuteczną wartość dodaną.

Inżynieria wymagań jest kluczową częścią procesów rozwojowych w Schmitz Cargobull. Od koncepcji po produkcję seryjną zespół ściśle współpracuje z działem zarządzania produktem i architekturą produktu. Wymagania strategiczne przekształcane są w wymagania interesariuszy, systemów i podsystemów w celu optymalnej realizacji potrzeb rynku i rozwoju pojazdów.

W ostatnich latach Schmitz Cargobull wzmocnił swoją wiedzę technologiczną i stale rozwijał swój dział E/E, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku transportu i logistyki dzięki wysokiej jakości i przyszłościowym rozwiązaniom.

Jako twórca i dostawca systemów Schmitz Cargobull może zaoferować swoim klientom kompleksowe rozwiązania, w tym usługi cyfrowe, zautomatyzowaną obsługę pojazdów i innowacyjne produkty, takie jak w pełni elektryczna naczepa chłodnia S.KOe COOL.

IREB (International Requirements Engineering Board) jest organizacją non-profit i twórcą modelu certyfikacji CPRE (Certified Professional for Requirements Engineering) dla pracowników w obszarach inżynierii wymagań, analizy biznesowej czy rozwoju oprogramowania i systemów.

Członkowie zarządu to niezależni i uznani na arenie międzynarodowej eksperci z branży przemysłowej, konsultingowej, badawczej i edukacyjnej. Schmitz Cargobull uzyskał srebrny status w roku 2023 i ponownie w roku 2024. Status ten jest monitorowany przez IREB poprzez audyty certyfikacyjne i powtarzany co roku. Osiągnięcie statusu Gold to kolejny cel zespołu inżynierów wymagań Schmitz Cargobull.

Check Also

eActros 400 – wspólny projekt firm Daimler Truck Polska i GT Trailers

17 maja w siedzibie firmy GT Trailers w Kurzniach odbyło się uroczyste przekazanie nowego pojazdu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.