MEGA świętuje 20-te urodziny

MEGA sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Jej historia, infrastruktura, jak i sama spółka od wielu lat wpisane są w tkankę miejską. W ciągu ostatnich kilku lat firma znacząco zmieniła swoje oblicze. Nie tracąc polskiego charakteru, w roku 2017 stała się częścią międzynarodowej Grupy Benalu-Legras. MEGA spod znaku Byka to już zupełnie inna organizacja, która stale się rozwija oraz stawia na rozwój relacji w lokalnej społeczności.

MEGA, producent naczep wywrotek, przyczep i zabudów z dumą ogłasza swoją dwudziestą rocznicę działalności. Od momentu założenia w 2004, firma stale ewoluowała, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i podnosząc jakość swoich produktów.

Przez pierwsze lata działalności Spółka działała głównie jako lokalny producent, jednak wraz ze wzrostem jakości produktów zdobyła uznanie na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości, inwestowaniu w ludzi i rozwój technologiczny, firma staje się symbolem niezawodności oraz jakości.

Dzisiaj w Medze zatrudnionych jest ponad 300 osób, głównie w obszarach szeroko rozumianej produkcji. Wielu Pracowników jest związanych z firmą od 20 lat. Naszą największą wartością jest Kapitał Ludzki, dlatego ważne jest dla nas, aby tworzyć bezpieczne i przyjazne warunki pracy. Jednocześnie chcąc jeszcze mocniej współpracować z lokalną społecznością, planujemy organizację MEGA Dnia Otwartego w naszej fabryce, zlokalizowanej na terenie byłego ZUP – Zakładu Urządzeń Przemysłowych. Dla wielu mieszkańców Nysy, będzie to sentymentalna podróż ale wydarzenie kierujemy do wszystkich pokoleń. Przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych” – mówi Piotr Krechowiecki Prezes MEGA Sp. z o.o.

W uznaniu osiągnięć firmy z ostatnich dwóch dekad, MEGA planuje zorganizować szereg wydarzeń jubileuszowych, które będą okazją do celebrowania sukcesu z klientami, partnerami biznesowymi oraz lokalną społecznością. „Nasze 20-lecie to moment refleksji nad osiągnięciami oraz spojrzenie w przyszłość z optymizmem i determinacją. Nieustannie dążymy do doskonałości, oferując innowacyjne rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.” – dodaje Krechowiecki.

Szczegóły dotyczące MEGA Dzień Otwarty wkrótce.

Check Also

eActros 400 – wspólny projekt firm Daimler Truck Polska i GT Trailers

17 maja w siedzibie firmy GT Trailers w Kurzniach odbyło się uroczyste przekazanie nowego pojazdu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.